darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas (LM) un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 16.05.2008.

Pirmdiena, 19.maijs

Ø Laikā no 19.līdz 20.maijam Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) speciāliste Slovēnijā piedalīsies Eiropas Mūžilgas karjeras atbalsta politikas tīkla izveides projekta sanāksmē.

Sanāksmē mūsu valsts pārstāve informēs par paveikto Latvijā karjeras attīstības atbalsta sistēmas veidošanas procesā un darbības prioritātēm tuvākajiem gadiem.

Trešdiena, 21.maijs

Ø  Laikā no 21.līdz 23.maijam NVA organizēs semināru „Darba tirgus apmācības".

Seminārs notiks Darba dzīves mobilitātes programmas projekta ietvaros un tajā piedalīsies projekta dalībvalstu pārstāvji no Zviedrijas, Bulgārijas, Turcijas un Igaunijas. Darba gaitā semināra dalībnieki apmeklēs arī NVA Rīgas reģionālo filiāli un iepazīsies ar tās darbību.

Ø  NVA viesosies Eiropas Profesionālās izglītības attīstības centra (EPIAC) studiju grupa no piecām Eiropas Savienības (ES) valstīm, lai iepazītos ar aģentūras darbību un vienotos par informācijas apmaiņu par ES arodizglītības un mācību sistēmām, pētījumiem un praktisko darbību.

Pasākumā piedalīsies NVA direktore Baiba Paševica un aģentūras darbinieki.

EPIAC ir 1975.gadā dibināta Eiropas aģentūra, kas palīdz veicināt un attīstīt arodizglītību un mācības Eiropas Savienībā.

Ø  Sociālo pakalpojumu pārvalde (SPP) 21. un 22.maijā organizēs semināru sociālās aprūpes centru grāmatvežiem „Aktuālākās grāmatvedības problēmas un to risinājumu iespējas".

Ceturtdiena, 22.maijs

Ø  Labklājības ministre Iveta Purne un Labklājības ministrijas pārstāve Slovēnijā piedalīsies ministru sanāksmē, kurā runās par dalībvalstu pasākumiem ANO konvencijas „Par personu ar invaliditāti tiesībām" ieviešanai.

Ø  Laikā no 22.līdz 23.maijam LM Sociālās iekļaušanas politikas departamenta pārstāve Slovēnijā piedalīsies konferencē „Konvencija „Par personu ar invaliditāti tiesībām" - no vārdiem uz realitāti".

Ø  SPP rīkos reģionālo semināru „Valsts garantētie sociālās aprūpes un rehabilitācijas pakalpojumi" Jelgavas pilsētas un rajona, Bauskas un Dobeles rajonu pašvaldību sociālo dienestu sociālā darba speciālistiem.

Seminārs no plkst. 9.30 notiks SPP telpās, Rīgā, Kurbada ielā 2.

Ø  Sociālās integrācijas valsts aģentūra organizēs 1.zinātniski pētniecisko konferenci „Informācija. Izglītība. Integrācija", kurā diskutēs par zīmju valodas pielietošanas iespējām cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem izglītības iegūšanā un sociālo jautājumu risināšanā.

Konferences mērķis ir pievērst uzmanību invalīdu integrācijas iespējām mūsdienu izglītības sistēmā.

Konference notiks Koledžā RRC Dubultos, Slokas ielā 61 un tajā piedalīsies augstskolu, valsts un pašvaldību institūciju pārstāvji, pedagogi un darba devēji.

Informāciju sagatavoja:

Ilona Jurševska, Komunikācijas departamenta direktore, 7021632, 26110065, ilona.jursevska@lm.gov.lv

Marika Kupče, sabiedrisko attiecību speciāliste, 7021665, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv