Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
LM notiks Dzimumu līdztiesības komitejas kārtējā sēde | 13.03.2012.

Trešdien, 14. martā, plkst. 15.00 Labklājības ministrijā (LM) notiks Dzimumu līdztiesības komitejas kārtējā sanāksme.

Sanāksmē pārrunās rekomendācijas Demogrāfisko lietu padomei par bērnu aprūpes sistēmas pilnveidošanu Latvijā, tai skaitā bērnu kopšanas atvaļinājumu, tiesisko aizsardzību ģimenēm ar bērniem, atbalsta pasākumiem daudzbērnu ģimenēm. Dalībnieki debatēs arī par pirmsskolas izglītības iestāžu pieejamību, vecāku pabalstiem, kā arī darba un ģimenes dzīves saskaņošanas iespējām sievietēm un vīriešiem.

Tāpat sēdē diskutēs par sieviešu un vīriešu nereģistrētas kopdzīves regulēšanas jautājumiem. Šai jautājumā ar savu redzējumu iepazīstinās „Resursu centrs sievietēm „Marta"". Sanāksmē aicināti piedalīties arī pārstāvji no Tieslietu ministrijas un Tiesībsarga biroja.

Atgādinām, ka Dzimumu līdztiesības komiteja darbojas kopš 2010. gada 10. maija. Tā ir koordinējoša institūcija dzimumu līdztiesības politikas jomā, kas veicina ministriju, nevalstisko organizāciju, sociālo partneru, pašvaldību un citu iesaistīto pārstāvju sadarbību un līdzdalību, lai sekmētu dzimumu līdztiesības politikas īstenošanu, pārraudzību un pilnveidošanu. Komitejas sastāvā ir gan valsts, gan nevalstisko organizāciju, gan sociālo partneru pārstāvji.

Dzimumu līdztiesības komitejas sanāksme notiks LM 6. stāva zālē.

Informāciju sagatavoja:

Zane Brīvmane, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26134505,  zane.brivmane@lm.gov.lv