darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministre I.Viņķele tiksies ar Liepājas arodbiedrību centru | 28.03.2012.

Piektdien, 30. martā, labklājības ministre Ilze Viņķele dosies uz Liepāju, lai tiktos ar Liepājas arodbiedrību centra (LAC) pārstāvjiem un pārrunātu viņu iebildumus, kuri saistīti ar valdības atbalstīto pensionēšanās vecuma paaugstināšanu.

Tikšanās ar arodbiedrību centru ir labklājības ministres iniciatīva, I.Viņķele: „Ar mediju starpniecību esmu uzzinājusi LAC vadības viedokli, ka viņus neapmierina pensionēšanās vecuma paaugstināšana no 2014. gada. Centrs piektdien sarīkojis savu pārstāvju tikšanos ar Saeimas deputātiem Aiju Barču un Valēriju Agešinu, un es uzskatīju par savu pienākumu paust un skaidrot Labklājības ministrijas pozīciju šajā būtiskajā jautājumā. Pensionēšanās vecuma paaugstināšana nav mana vai valdības kaprīze - visskaidrāk šāda lēmuma nepieciešamību ilustrē demogrāfiskie fakti, kurus diemžēl daļai sabiedrības ir tendence ignorēt. Manuprāt, ir svarīgi, lai pirms jebkura lēmuma pieņemšanas, ir uzklausīti un diskutēti dažādi viedokļi."

Kā ziņots, otrdien, 27. martā valdība apstiprināja grozījumus likumā Par valsts pensijām, kuri paredz pakāpeniski paaugstināt pensionēšanās vecumu, sākot ar 2014. gadu. Grozījumus vēl jāpieņem Saeimai.

Tikšanās notiks LAC telpās, Liepājā, Celtnieku ielā 19, plkst. 17.00.

Informāciju sagatavoja un papildus informācija:

Sabīne Puķe, labklājības ministra padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos

+371 29145958

sabine.puke@lm.gov.lv