darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
Plānots novērst darba devēju organizāciju identificēšanas problēmas | 10.04.2012.

Tieslietu ministrijai sadarbībā ar Labklājības ministriju (LM) līdz 2012.gada maijam ir jāizstrādā grozījumi Biedrību un nodibinājumu likumā, biedrību un nodibinājumu reģistru papildinot ar atzīmi (ierakstu) par biedrības veidu. Šādas izmaiņas nepieciešamas, lai nodrošinātu darba devēju un to organizāciju nekļūdīgu identificēšanu.

Šobrīd biedrību un nodibinājumu reģistrā ir grūtības noteikt, kuras minētajā reģistrā ir darba devēju un to apvienību organizācijas. Lai to noskaidrotu, nepieciešams darba devēju organizācijas nošķirt no citām biedrību un nodibinājumu reģistrā reģistrējamām biedrībām.

Plānots, ka informāciju par piederību darba devēju organizācijām varēs iekļaut biedrību un nodibinājumu reģistrā atsevišķa ieraksta veidā. Tādējādi, atlasot tajā reģistrētās darba devēju organizācijas un to apvienības pēc kritērija darba devēju organizācija vai to apvienība, varēs saņemt viennozīmīgu informāciju par minētajā reģistrā reģistrētajām darba devēju organizācijām un to apvienībām. Tas savukārt būs pamats visu darba devēju un to organizāciju identificēšanai un attiecīga darba devēju un to organizāciju saraksta sagatavošanai.

Par minētajām izmaiņām otrdien, 10.aprīlī, vienojās valdība, izskatot LM izstrādāto informatīvo ziņojumu Par turpmāko rīcību darba devēju organizāciju tiesību un pienākumu pilnveidošanai un nostiprināšanai.

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv.