Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 13.04.2012.

Pirmdiena, 16.aprīlis

Ø Labklājības ministrijas (LM) Bērnu un ģimenes politikas departamenta direktore Līvija Liepiņa piedalīsies bankas „Citadele" un žurnāla „Mans Mazais" rīkotajā preses konferencē „Vai jaunajai māmiņai ir vieta darba tirgū?", kurā informēs par atbalsta politiku jaunajām māmiņām Latvijā, bērnudārzu attīstības plānu, kā arī par atbalsta ietekmi uz demogrāfiju.

Preses konference plkst. 11.00 sāksies bankas "Citadele" konferenču zālē Rīgā, Republikas laukumā 2A.

Ø Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) speciālisti piedalīsies EURES informatīvajā dienā Siguldā, kurā bezdarbniekus, darba meklētājus un citus interesentus informēs par EURES pakalpojumiem, darba iespējām un riskiem Eiropas Savienības un Eiropas ekonomiskās zonas valstīs.

Nākamās EURES informatīvās dienas notiks 17. aprīlī NVA Ogres filiālē, 18. aprīlī - NVA Aizkraukles filiālē, 19. aprīlī - NVA Bauskas un Valkas filiālē.

Ø Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) speciālisti piedalīsies bērnu tiesību aizsardzības speciālistu apmācībās.

Ø Valsts Darba inspekcijas (VDI) speciāliste piedalīsies projekta "Droša skola - drošs darbs" darba sanāksmē. Sanāksme notiks Rīgā, Baznīcas iela 25.

Otrdiena, 17.aprīlis

Ø Vidzemes un Kurzemes VDI vadītājas Ineta Kļaviņa un Inta Neimane piedalīsies Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības rīkotajās Vispasaules darba aizsardzības dienas reģionālajās konferencēs Cēsīs un Liepājā.

Trešdiena, 18.aprīlis

Ø LM parlamentārais sekretārs Arvils Ašeradens, valsts sekretāre Ieva Jaunzeme un speciālisti piedalīsies paplašinātajā Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā diskutēs par priekšlikumiem likuma „Par valsts pensijām" grozījumiem.

Ø LM Darba departamenta Darba tirgus politikas nodaļas vadītāja Ilze Zvīdriņa Briselē vadīs ES Padomes Nodarbinātības komitejas Ad Hoc grupas sanāksmi ar ES dalībvalstu un Horvātijas dalību. Tajā uzklausīs un vērtēs noteiktu ES dalībvalstu progresu to ES Padomes rekomendāciju izpildē, kas saistītas ar pārāk agri skolas atstājušajiem un izglītības sistēmas sniegumu. Novērtējumu veic saistībā ar ES Padomes aicinājumu dalībvalstīm stiprināt savstarpējo uzraudzību EK ekonomiku koordinēšanai.

Latviju sanāksmē pārstāvēs arī LM Darba tirgus politikas nodaļas vecākā eksperte ES darba tirgus jautājumos Daina Fromholde.

Ø VBTAI speciālisti:

* rīkos Konsultāciju dienu Skrundas novada speciālistiem un iedzīvotājiem bērnu tiesību aizsardzības jomā;

* apmeklēs audžuģimenes Rēzeknē.

Ø Valsts Darba inspekcijas:

* direktors Renārs Lūsis un speciālisti plkst. 11.00 piedalīsies Eiropas kampaņas "Novērsīsim darba vides riskus kopā!" atklāšanā un plašsaziņas līdzekļu pārstāvju ekskursijā uz AS "Aldaris" Rīgā, Tvaika ielā 44;

* speciāliste Sandra Zariņa informēs Latvijas meža nozaru arodbiedrību vadītājus un aktīvistus par darba aizsardzības aktualitātēm valstī.

Ceturtdiena, 19.aprīlis

Ø VBTAI speciālisti apmeklēs audžuģimenes Ventspilī.

Piektdiena, 20.aprīlis

Ø VDI speciālisti Amsterdamas universitātes Politikas zinātnes maģistratūras studentus informēs par situāciju Latvijā darba aizsardzības un darba tiesību jomā. Studenti veic pētījumu par šiem jautājumiem Eiropas Savienībā.

Ø LM speciālisti piedalīsies Lielajā talkā, sakopjot teritoriju valsts sociālās aprūpes centra "Rīga" filiālē „Ezerkrasti" Juglā.

Informāciju sagatavoja:

Zane Brīvmane, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26134505,  zane.brivmane@lm.gov.lv