darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 20.04.2012.

Otrdiena, 24.aprīlis

Ø Labklājības ministrijas (LM) valsts sekretāre Ieva Jaunzeme un Eiropas un juridisko lietu departamenta direktora vietniece Ineta Tāre 24. un 25. aprīlī Horsensā (Dānija) piedalīsies ES nodarbinātības un sociālo lietu ministru neformālajā sanāksmē, kurā plānots diskutēt par izaicinājumiem sociālo pakalpojumu nodrošināšanā, kā arī Eiropas Komisijas publicētajiem priekšlikumiem saistībā ar darbinieku norīkošanu pakalpojumu sniegšanai.

Ø Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Karjeras attīstības atbalsta nodaļas speciālisti tiksies ar kolēģiem no Eiropas valstīm, lai stāstītu par karjeras atbalsta sistēmu Latvijā un NVA karjeras un konkurētspējas paaugstināšanas pakalpojumiem bezdarbniekiem un darba meklētājiem, atbalsta pasākumiem mērķa grupām, kā arī jauniešiem, kas sastopas ar grūtībām izglītības un profesijas izvēlē.

Trešdiena, 25.aprīlis

Ø  LM parlamentārais sekretārs Arvils Ašeradens plkst. 11.00 LM vārdā parakstīs Korporatīvās sociālās atbildības memorandu. Šogad memorandam plāno pievienoties Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, Satiksmes, Labklājības, Izglītības un zinātnes, Ārlietu ministrijas, Valsts ieņēmumu dienests, Patērētāju tiesību aizsardzības centrs un citas organizācijas.

Memoranda parakstīšana notiks Latvijas Darba devēju konfederācijas telpās Rīgā, Baznīcas ielā 25-3.

Ø  LM Darba departamenta speciāliste Māra Vīksne piedalīsies Eiropas Komisijas Drošības un veselības aizsardzības darbā padomdevējkomitejas valdības interešu grupas sanāksmē Luksemburgā.

Ø  VBTAI speciālisti:

  • rīkos konsultāciju dienu Stopiņu novadā;
  • piedalīsies Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas organizētā konferencē „Jauniešu sagatavošana patstāvīgai dzīvei un atbalsts pēc ārpusģimenes aprūpes";
  • apmeklēs Rīgas audžuģimenes.

Ceturtdiena, 26.aprīlis

Ø  LM 26. un 27. aprīlī norisināsies savstarpējās novērtēšanas seminārs Aktivizācijas pasākumi krīzes laikā: sabiedrisko darbu loma. Tajā piedalīsies 12 ES valstu ministriju, aģentūru un akadēmisko aprindu pārstāvji, kā arī starptautiskās organizācijas. Pasākuma dalībnieki sniegs vērtējumu par Eiropas Sociālā fonda (ESF) līdzfinansēto aktivitāti "Darba praktizēšana ar stipendiju pašvaldībās", kā arī viedokli, vai līdzīgu pasākumu būtu iespējams un nepieciešams īstenot pārstāvētajās valstīs.

Ø  LM Darba departamenta speciālisti piedalīsies Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības organizētā Pasaules darba aizsardzības dienai, ko atzīmē 28.aprīlī, veltītā konferencē.

Piektdiena, 27.aprīlis

Ø  NVA speciālisti plkst. 10.00 rīkos metodisko semināru projektu īstenotājiem par Eiropas Sociālā fonda atbalstīto sociālās rehabilitācijas un institūcijām alternatīvu sociālās aprūpes pakalpojumu attīstību reģionos.

Seminārs notiks Rīgā, Raiņa bulvārī 4.

Ø  Sociālās integrācijas valsts aģentūras mācību iestādēs - Koledžā un Jūrmalas profesionālajā vidusskolā - notiks atvērto durvju diena, kurā cilvēkus ar invaliditāti informēs par mācību un studiju iespējām.

Pasākums notiks Jūrmalā, Dubultos, Slokas ielā 68.

Ø  VBTAI speciālisti:

  • vadīs konferenci „Esi drošs, atbildīgs un brīvs!" kustības „Draudzīga skola" un „Draudzīga māja" dalībniekiem;
  • rīkos konsultāciju dienu Amatas novadā.

 

Informāciju sagatavoja:

Zane Brīvmane, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26134505,  zane.brivmane@lm.gov.lv