darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
SAC Kalkūni aicina atsaukties darbiniekus | 26.04.2012.

Valsts sociālās aprūpes centra (VSAC) Latgale filiāle Kalkūni kopš 2011.gada augusta joprojām aicina pieteikties darbiniekus uz 4 vakantajām ārsta - pediatra, ergoterapeita un masiera un sociālā rehabilitētāja amata vietām, informē Labklājības ministrija (LM).

Tāpat jau tuvākajā laikā ir paredzēts izsludināt konkursus uz vakantajām medicīnas māsas un sociālā rehabilitētāja amata vietām.

„Ļoti saspringta situācija pašlaik ir VSAC Latgale filiālē Kalkūni, jo līdzšinējie mēģinājumi atrast kvalificētus darbiniekus, kuri vēlētos strādāt ar smagi slimiem bērniem un pieaugušajiem, vairāk kā pusgadu nav vainagojušies ar panākumiem. Šajā centrā dzīvo klienti ar ļoti smagām diagnozēm un viņiem ir nepieciešama kvalificētu mediķu palīdzība uz vietas," atzīst LM valsts sekretāre Ieva Jaunzeme.

Kalkūnos šobrīd dzīvo 154 klienti, t.sk., ar smagiem garīga rakstura traucējumiem. No tiem 101 ir bērns un 53 pieaugušie.

Pašlaik Kalkūnos klientu veselības aprūpi nodrošina tikai Daugavpils novada ģimenes ārste, vecākā medicīnas māsa un piecas medicīnas māsas. Neskatoties uz darbinieku trūkumu, pēc ģimenes ārsta norādījumiem klientiem nodrošinātas gan konsultācijas pie speciālistiem, gan analīzes un nepieciešamie izmeklējumi. Vienlaikus klientus ļoti bieži jāved uz Daugavpils reģionālo slimnīcu un poliklīnikām, kā arī pie speciālistiem uz Rīgas ārstniecības iestādēm.

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv.