darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 07.05.2012.

Pirmdiena,7.maijs

  Labklājības ministre Ilze Viņķele plkst. 16.00 Zemkopības ministrijā tiksies ar zemkopības ministri Laimdotu Straujumu, lai pārrunātu ministriju savstarpējās sadarbības jautājumus.

Otrdiena, 8.maijs

  Labklājības ministrijas (LM) speciālisti plkst. 15.00 tiksies ar Pasaules Bankas (PB)  ekspertiem, lai pārrunātu sociālās jomas aktualitātes. Vizītes laikā PB eksperti plāno sagatavot  aizdevumu izpildes noslēguma ziņojumu par diviem aizdevumiem, ko Latvija saņēma 2010. un 2011. gadā 200 milj. EUR apmērā sociālās drošības tīkla un sociālā sektora reformu īstenošanai.

  LM speciālisti plkst. 14.00 piedalīsies Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas Sociālās drošības apakškomisijas sēdē, kurā debatēs par bērna piedzimšanas pabalsta izmaksas kārtību.

  Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) speciālisti plkst. 11.00 piedalīsies EURES informatīvajā dienā NVA Liepājas filiālē, lai informētu darba meklētājus, bezdarbniekus un citus interesentus par darba iespējām un riskiem Eiropas Savienības un Eiropas ekonomiskās zonas valstīs.

Nākamās EURES informatīvās dienas: ceturtdien, 10.maijā, plkst.10.00 NVA Kuldīgas filiālē, plkst. 12.00 NVA Valmieras filiālē.

Trešdiena, 9.maijs

  LM plkst. 11.00 notiks ikgadējās LM un Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) sarunas, kurās piedalīsies labklājības ministre Ilze Viņķele, LPS priekšsēdis Andris Jaunsleinis, LM un tās pakļautības iestāžu speciālisti, pašvaldību pārstāvji.

Ikgadējās sarunās diskutēs par sociālās palīdzības sistēmas reformu, iedzīvotājiem noteiktās situācijās pieejamajiem darba un sociālo prasmju pasākumiem un to attīstības iespējām pašvaldībās, sociālās rehabilitācijas un sociālās aprūpes pakalpojumu pieejamību dzīvesvietā, kā arī par nelegālās nodarbinātības mazināšanas iespējām.

  VDI darbinieki:

  • direktors Renārs Lūsis plkst. 14.00 tiksies ar Latvijas sludinājumu portālu pārstāvjiem, lai pārrunātu diskriminējošu norāžu novēršanu interneta vietnēs publicētajos darba sludinājumos;
  • speciālisti plkst. 17.30 Rīgas Ekonomikas augstskolā Latvijas Žurnālistu asociācijas biedrus informēs par darba līgumu slēgšanu plašsaziņas līdzekļu nozarē.

  Labklājības ministre Ilze Viņķele plkst. 17.00 Eiropas Savienības mājā apmeklēs Eiropas dienai veltītu pieņemšanu.

Ceturtdiena, 10.maijs

  Labklājības ministre Ilze Viņķele:

  • plkst. 10.00 LM parakstīs līgumus ar 10 nevalstiskajām organizācijām par savstarpēju sadarbību informācijas jomā;
  • plkst. 13.00 Siguldas Pilsētas vidusskolā atklās projektu „Generations@school", kas norisinās Eiropas gada aktīvai novecošanai un paaudžu solidaritātei ietvaros;
  • plkst. 15.00 apmeklēs nevalstisko organizāciju „Cerību spārni" Siguldas novadā.

Piektdiena, 11.maijs

  NVA speciālisti Cēsīs rīkos informatīvu EURES semināru sociālo dienestu darbiniekiem, kurā pašvaldību speciālistus informēs par NVA pakalpojumiem un darba iespējām un riskiem Eiropas Savienības un Eiropas ekonomiskās zonas valstīs.

Seminārs plkst. 11.00 sāksies NVA Cēsu filiālē, Bērzaines ielā 15.

Ø  Labklājības ministre Ilze Viņķele plkst.10.30 LM telpās tiksies ar Latvijas Senioru alianses pārstāvjiem.

Sestdiena, 12.maijs

  Labklājības  ministre Ilze Viņķele, LM, NVA, VDI speciālisti piedalīsies Eiropas Savienības Dārza svētkos, teltī „Darbīgā Eiropa" piedāvājot iepazīties ar projekta „Sociālās rehabilitācijas pakalpojumu attīstība personām ar redzes traucējumiem Latvijā" realizācijas gaitu, tiflontehniku, universālā dizaina mēbelēm senioriem un citām aktivitātēm.

Eiropas Savienības Dārza svētki sāksies plkst. 12.00 Rīgā, Vērmanes dārzā.

 

Informāciju sagatavoja:

Zane Brīvmane, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26134505,  zane.brivmane@lm.gov.lv