Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Seniori kopā ar skolēniem apgūs reindžeru prasmes, izmēģinās spēkus ielu vingrošanā un gleznošanā | 08.05.2012.

ey_banner_lv_crop.png - 10.31 KB

Lai mazinātu stereotipus un aizspriedumus par jaunāko un vecāko paaudzi, vienlaikus veicinot labāku starppaaudžu sadarbību, 2012.gada 10.maijā Siguldas pilsētas vidusskolā viesosies sabiedrībā pazīstami un cienījami seniori, kas skolēniem radošajās darbnīcās mācīs dažādas prasmes, kā arī gūs jaunus iespaidus, iepazīstot ar jaunākās paaudzes laika pavadīšanas veidiem.

Pasākumu atklās labklājības ministre Ilze Viņķele un Siguldas novada domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics. Pasākumā piedalīsies un savās prasmēs ar jauniešiem dalīsies Eiropas gada (2012) labas gribas vēstniece un tautas deju ansambļa Zelta sietiņš dibinātāja un mākslinieciskā vadītāja Baiba Šteina, Siguldas deju kolektīva Vizbulīte dibinātāja un ilggadēja vadītāja Daina Štāla, bijušais Gaujas Nacionālā parka vides inspektors Māris Mitrevics, māksliniece Zinaīda Ceske u.c.

Pasākumā piedalīsies 50 Siguldas pilsētas vidusskolas skolēni, kuri kopā ar senioriem darbosies radošajās darbnīcās. Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar Siguldas novada Jaunrades centru.

Aicinām mediju pārstāvjus apmeklēt pasākumu Siguldas pilsētas vidusskolā š.g. 10.maijā no plkst.13.00-14.00. Adrese: A. Kronvalda iela 7, Sigulda. Nokļūšanai uz Siguldu no Rīgas un atpakaļ tiks organizēts transports. Lai pieteiktos, kā arī lai saņemtu plašāku informāciju par pasākumu, lūdzu zvaniet projekta generations@school koordinatorei Latvijā Inesei Mauriņai pa tālruni: +371 29197957, e-pasts: inese.maurina@paueducation.com.

Pasākums notiek Eiropas gada (2012) projekta generations@schoool ietvaros, kura laikā Latvijas skolas tiek aicinātas organizēt tikšanās starp skolēniem un senioriem. Visas skolas, kuras piedalīsies šajā konkursā, saņems Eiropas Komisijas pārstāvja parakstītu sertifikātu, taču labākā klase no Latvijas saņems naudas balvu 300 eiro apmērā! Plašāka informācija par projektu Eiropas gada (2012) interneta mājas lapas adresi: www.historypin.com/gats/lv/

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825,  marika.kupce@lm.gov.lv