darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
LM ar Latvijas Pašvaldību savienību diskutēs par aktuālo sociālajā jomā | 09.05.2012.

Labklājības ministrijā (LM) trešdien, 9.maijā, plkst.11.00 notiks ikgadējās sarunas ar Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) pārstāvjiem, kurās diskutēs par aktuālo sociālajā jomā.

Ņemot vērā, ka Sociālās drošības tīkla pasākumu īstenošana ir paredzēta līdz 2012.gada 31.decembrim, klātesošie diskutēs par iespējamām izmaiņām sociālās palīdzības pabalstu sistēmā. Viena no tām paredz, ka turpmāk līdzšinējo garantētā minimālā ienākuma līmeņa pabalstu varētu aizstāt iztikas pabalsts. Tāpat tiek plānots ieviest papildus valsts līdzfinansētu īslaicīgu pabalstu, tādējādi pasargājot cilvēku no nokļūšanas nabadzībā un dodot viņam iespēju atrisināt savas problēmas.

Tāpat tikšanās laikā pārrunās pašvaldību lomu, lai nodrošinātu sociālās rehabilitācijas un sociālās aprūpes pakalpojumu pieejamību dzīvesvietā.

Sanāksmē pārrunās arī aktuālos nodarbinātības jautājumus, t.sk., nedeklarētās nodarbinātības mazināšanas iespējas pašvaldībās un nodarbinātības attīstības iespējas nākotnē, īpašu uzsvaru liekot uz pašvaldību lomu vietējās nodarbinātības veicināšanai.

Atgādinām, ka LM ar LPS tiekas katru gadu, lai pārrunātu aktuālo informāciju labklājības nozarē. Sanāksmē piedalīsies labklājības ministre Ilze Viņķele, LPS priekšsēdis Andris Jaunsleinis, LM un tās padotības iestāžu speciālisti, pašvaldību pārstāvji.

Sanāksme notiks no plkst. 11.00 līdz plkst. 15. 30 LM, Skolas ielā 28, 6.stāva zālē.

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825, e-pasts marika.kupce@lm.gov.lv.