darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas (LM) un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 23.05.2008.

Pirmdiena, 26.maijs

Ø Labklājības ministre Iveta Purne piedalīsies Latvijas Pensionāru federācijas 15 gadu jubilejas pasākumā.

Pasākums no plkst. 11.00 notiks Latvijas Universitātes Mazajā aulā.

Ø Laikā no 26.līdz 28.maijam labklājības ministre Iveta Purne un LM speciālisti Kuresārē (Igaunijā) piedalīsies Ziemeļu un Baltijas valstu par dzimumu līdztiesību atbildīgo ministru sanāksmē.

Ministri diskutēs par līdzšinējo sadarbību, valstu īstenoto dzimumu līdztiesības politiku un jautājumiem, kur vērojamas būtiskas atšķirīgas tendences sieviešu un vīriešu situācijā (piemēram, darba tirgus segregācija, vardarbība pret sievietēm, cilvēku tirdzniecība seksuālās ekspluatācijas nolūkos), kā arī vienosies par prioritārajām sadarbības tēmām turpmākajiem gadiem.

Šādas ministru tikšanās notiek reizi divos gados.

Ø  Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrā laikā no 26. līdz 29. maijam viesosies Polijas Valsts sociālās apdrošināšanas iestādes pārstāvji, lai pārrunātu 2. pensiju līmeņa problēmas Latvijā un Polijā.

 Ø Nodarbinātības valsts aģentūras Eiropas Sociālā fonda departaments organizēs reģionālos seminārus „Atklātu projektu iesniegumu konkursu projektu realizācijas vērtējums 2004.-2006.gada plānošanas periodā".

Semināri notiks:

- 26.maijā plkst.10.30 Bauskas rajona Gailīšu pagastā;

- 27. maijā plkst.10.00 Rēzeknē, viesnīcas  „Latgale" konferenču zāle, Atbrīvošanas aleja 98;

- 28.maijā plkst.11.00 Valmierā, Cēsu ielā 19-54;

- 6. jūnijā plkst.10.00 Rīgā,  Jēzusbaznīcas ielā 11 (5. stāva zālē)

Trešdiena, 28.maijs

Ø Laikā no 28. līdz 29.maijam LM speciālisti Jūrmalā piedalīsies Baltijas Jūras valstu padomes (BJVP) Speciālās darba grupas cīņai pret cilvēku tirdzniecību sanāksmē.

Latvija no 2007.gada 1.jūlija līdz 2008.gada jūnijam ir  BJVP prezidējošā valsts. Mūsu valsti darba grupā pārstāv Iekšlietu un Labklājības ministrijas pārstāvji, kā arī Valsts policija. Prezidentūras ietvaros Latvijai ir jāorganizē Speciālās darba grupas cīņai pret cilvēku tirdzniecību sanāksmes piedāvāto prioritāšu īstenošanai.

Ceturtdiena, 29.maijs

Ø Labklājības ministre I.Purne piedalīsies Invalīdu lietu nacionālās padomes sēdē, kurā izskatīs cilvēkiem ar invaliditāti aktuālos jautājumus.

Sēde no plkst.12.00 notiks cilvēku ar invaliditāti informācijas un vides pieejamības centrā „VAR", K.Valdemāra ielā 38 (pagrabstāvā, ieeja no pagalma).

Ø Laikā no 29.līdz 30.maijam LM speciālisti Jūrmalā piedalīsies Baltijas Jūras valstu padomes (BJVP) Speciālās darba grupas cīņai pret cilvēku tirdzniecību seminārā.

Semināra laikā tiksies BJV NVO pārstāvji ar mērķi dibināt kontaktus, iepazīties ar sadarbības modeļiem citās dalībvalstīs, kā arī attīstīt sadarbības modeļus BJV reģiona ietvaros, lai sekmētu cilvēku tirdzniecības upuru drošu atgriešanu.

Ø LM speciālisti tiksies ar Japānas Reitingu aģentūras pārstāvjiem, lai iepazīstinātu ar aktuāliem sociāliem jautājumiem, t.sk., situāciju Latvijas darba tirgū un valsts sociālās drošības politikas attīstību.   

Piektdiena, 30.maijs

Ø  Labklājības ministre I.Purne plkst.12.00 piedalīsies Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācijas „Sustento" organizētajā pasākumā Esplanādē, atbalstot ANO Konvencijas par cilvēku ar invaliditāti tiesībām parakstīšanu.

Informāciju sagatavoja:

Ilona Jurševska, Komunikācijas departamenta direktore, 7021632, 26110065, ilona.jursevska@lm.gov.lv

Marika Kupče, sabiedrisko attiecību speciāliste, 7021665, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv