darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Konkurss uz vakanto NVA direktora amatu noslēdzies bez rezultātiem | 22.05.2012.

Konkurss uz vakanto Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktora amatu ir noslēdzies bez rezultātiem, informē Labklājības ministrija (LM).

Pēc klātienes intervijām ar NVA direktora amata pretendentiem konkursa komisija pieņēma lēmumu nevienu no kandidātiem nevirzīt direktora amatam. Šādi apsvērumi radās, ņemot vērā to, ka šobrīd NVA ir sarežģītā situācijā, turklāt aģentūra ir lielu nodarbinātības izaicinājumu priekšā, kuru īstenošanai nepieciešams spēcīgs vadītājs ar plašāku redzējumu par NVA turpmāko darbību.

Starp pretendentiem bija cilvēki, kuriem bija pieredze vadītāja amatā, bet nebija stratēģiska redzējuma par NVA attīstību. Tāpat bija arī pretendents, kuram bija stratēģisks redzējums par aģentūru, bet trūka pieredzes vadītāja amatā.

Konkursa komisija vienojās, ka NVA direktoru meklēs labklājības sistēmā.

„Šobrīd apzināmies, ka rīkot jaunu konkursu uz vakanto NVA direktora amatu ir nelietderīgi. Tā vietā intensīvi meklēsim atbilstošu kandidātu sistēmas iekšienē," skaidro labklājības ministre Ilze Viņķele.

Atgādinām, ka piektdien, 18.maijā, notika klātienes intervijas ar četriem NVA direktora amata pretendentiem. Kopumā konkursā uz vakanto amatu bija pieteikušies 28 kandidāti.

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825, e-pasts marika.kupce@lm.gov.lv.