Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
VSAC klienti aktīvi iesaistīsies Starptautiskās bērnu aizsardzības dienas pasākumos | 31.05.2012.

Arī šogad, sagaidot Starptautisko bērnu aizsardzības dienu 1.jūnijā, Labklājības ministrijas (LM) padotībā esošajos valsts sociālās aprūpes centros (VSAC) un to filiālēs jūnija sākumā rīkos plašu pasākumu klāstu. Uz tiem aicināti gan klientu ģimenes locekļi, gan citi viesi.

Jau iepriekšējos gados izveidojusies laba tradīcija tieši Starptautiskās bērnu aizsardzības dienas nedēļā valsts sociālās aprūpes centros, īpaši filiālēs, kurās uzturas bērni un jaunieši, organizēt izglītojošus un izklaidējošus pasākumus. Tādi norisināsies arī šonedēļ. Sarīkojumos centru klienti varēs gan noklausīties koncertus, gan piedalīties sporta un mākslas aktivitātēs, doties ekskursijās un iesaistīties citās radošās aktivitātēs.

Ar visu piecu VSAC filiālēs paredzētajām aktivitātēm var iepazīties LM interneta vietnē http://www.lm.gov.lv/news/id/3600

Atgādinām, ka 1.jūniju kā Starptautisko bērnu aizsardzības dienu atzīmē gan Latvijā, gan pasaulē. Šajā dienā notiek dažādi bērniem veltīti pasākumi, sniedzot prieku un sajūtu, ka šī ir viņu diena. Starptautiskās bērnu aizsardzības dienas pirmsākumi meklējami 1925.gadā, kad Ženēvā norisinājās Pasaules konference bērnu labklājībai. Kā bērnu svētku diena 1.jūnijs pirmoreiz atzīmēts 1950.gadā.

Informāciju sagatavoja:

Zane Brīvmane, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26134505,  zane.brivmane@lm.gov.lv