darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Žurnālistus aicina piedalīties konkursā par aktīvu dzīvesveidu un starppaaudžu sadarbību | 01.06.2012.

Labklājības ministrija (LM) aicina Latvijas žurnālistus piedalīties starptautiskā konkursā, kas veltīts Eiropas gadam aktīvai novecošanai un paaudžu solidaritātei (2012). Tā mērķis ir veicināt labāku izpratni par aktīvas novecošanas un paaudžu solidaritātes jautājumiem, uzsverot to priekšrocības un  ieguvumus.

Konkursā aicinām piedalīties drukātās preses, TV, radio un tiešsaistes plašsaziņas līdzekļu žurnālistus ar rakstiem un reportāžām, kas ieinteresētu un iedvesmotu lasītājus un skatītājus, vienlaikus liekot aizdomāties un iedziļināties jautājumos par aktīvu dzīvesveidu un sadarbību paaudžu starpā. Konkursa vērtēšana norisināsies divās kārtās - nacionālajā mērogā un Eiropas Savienības (ES) līmenī, pretendējot uz balvām līdz 2000 eiro.

Lai piedalītos konkursā, no 1.jūnija līdz 31.jūlijam žurnālistiem jāiesniedz LM pieteikuma veidlapa un publicētais darbs. Materiāliem jābūt publicētiem vai pārraidītiem plašsaziņas līdzekļos laikā no 2011.gada 1.oktobra līdz 2012.gada 31.jūlijam.

Nacionālā žūrija, kurā iekļauti pārstāvji no LM, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā, Eiropas gada (2012) vadības komitejas pārstāvis no nevalstiskās organizācijas, kā arī Eiropas gada (2012) Labas gribas vēstnieks, darbus izvērtēs līdz š.g. 20.augustam. Divi labākie darbi tiks virzīti dalībai Eiropas Komisijas žurnālistu konkursā.

Konkursa nolikums un pieteikuma veidlapa pieejami šeit: http://www.lm.gov.lv/text/2278.

Atgādinām, ka Eiropas gada aktīvai novecošanai un paaudžu solidaritātei (2012) ieviešanai Latvija ir izvirzījusi četras prioritātes: starppaaudžu sadarbības veicināšana, senioru vērtības celšana sabiedrībā, vecuma diskriminācijas darba tirgū mazināšana, kā arī aktīva un veselīga dzīvesveida sekmēšana.

Informāciju sagatavoja:

Zane Brīvmane, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26134505,  zane.brivmane@lm.gov.lv

ey_banner_lv_crop.png - 10.31 KB