Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 11.06.2012.

Pirmdiena, 11.jūnijs

Ø  Labklājības  ministrijas (LM) valsts sekretāre Ieva Jaunzeme Ženēvā (Šveice) kopā ar Latvijas Darba devēju konfederācijas un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības pārstāvjiem piedalīsies Starptautiskās darba konferences 101.sesijā. Konference turpināsies līdz 15.jūnijam.

 

Otrdiena, 12.jūnijs

Ø  Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Inese Kalvāne plkst.9.00 ar Ogres novada pašvaldības pārstāvjiem pārrunās līdzšinējo un turpmāko sadarbību. Plkst.10.00 I.Kalvāne viesosies Ogres Trikotāžas kombinātā.

Ø  Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) speciālisti rīkos semināru audžuģimenēm Rīgā.

 

Trešdiena, 13.jūnijs

Ø  Labklājības ministre Ilze Viņķele plkst.13.00 piedalīsies konkursa „Open mind" apbalvošanas pasākumā, kurā paziņos uzvarētājus par labāko studentu izstrādāto ideju sociālās vides uzlabošanai.

Pasākums plkst.13.00 sāksies a/s „Swedbank" Centrālajā ēkā, Rīgā, Balasta dambī 1a.

 

Ø  LM plkst.10.00 notiks kārtējā Sociālās iekļaušanas politikas koordinācijas komitejas sanāksme, kurā diskutēs par plānotajām izmaiņām sociālās palīdzības sistēmā.

 

Ø  NVA Gulbenes filiālē notiks seminārs „NVA un darba devēju sadarbība nodarbinātības veicināšanai" darba devējiem, novadu un pašvaldību vadītājiem, kā arī citiem NVA sadarbības partneriem. Klātesošos informēs par jauniem nodarbinātības pasākumiem un NVA pakalpojumiem, īpaši aktualizējot darba devēju iespēju pieteikt brīvās darba vietas un saņemt aģentūras atbalstu pretendentu atlasei.

Seminārs plkst.10.00 sāksies Gulbenes novada Domes telpās Ābeļu ielā 2, 3.stāva zālē.

 

Ceturtdiena, 14.jūnijs

Ø  VBTAI speciālisti:

* apmeklēs Vānes audžuģimenes;

* rīkos audžuģimeņu semināru Kuldīgā.

 

Piektdiena, 15.jūnijs

Ø  Labklājības ministre Ilze Viņķele dosies reģionālajā vizītē uz Cēsīm, kur tiksies ar pašvaldību un sociālo dienestu vadību, kā arī apmeklēs NVA filiāli un Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras klientu apkalpošanas centru.

 

Ø  NVA direktore Inese Kalvāne un aģentūras speciālisti apmeklēs Valmieru, kur piedalīsies seminārā „NVA Valmieras filiāles sniegtais atbalsts darba devējiem un sadarbības partneriem - jaunas sadarbības veidošanas iespējas".

Seminārs plkst.10.00 notiks Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatorā, Purva iela 12a.

 

Ø  VBTAI speciālisti apmeklēs Madonas novada audžuģimenes.

 

Ø  LM speciālisti Eiropas gada (2012) ietvaros plkst.11.00 Eiropas Savienības mājā piedalīsies seminārā „Pieejama vide visiem", kurā klātesošos informēs, kādai jābūt draudzīgai un pieejamai videi, īpaši vecākās paaudzes cilvēkiem, cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem un vecākiem ar bērniem.

 

Ø  NVA Talsu filiālē notiks darba seminārs  pašvaldību vadītājiem, nevalstisko organizāciju pārstāvjiem, sociālo dienestu darbiniekiem un darba devējiem, kurā informēs  par aģentūras piedāvātajiem pakalpojumiem un šī gada otrajā pusē plānotajiem jaunajiem NVA pasākumiem.

Seminārs plkst.10.00 sāksies Talsos, Kr.Valdemāra ielā 2 a, 1.stāva zālē.

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Zane Brīvmane, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26134505,  zane.brivmane@lm.gov.lv