Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 22.06.2012.

Pirmdiena, 25.jūnijs

Ø  Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) speciālisti Stokholmā (Zviedrija) piedalīsies projekta koordinatoru sanāksmē par apmācības „Sistēmā balstīta revīzija bērnu aprūpes iestādēs" rezultātiem.

 

Otrdiena, 26.jūnijs

Ø  VBTAI speciālisti:

* piedalīsies darba grupas sēdē par Nepilngadīgo personu atbalsta informācijas sistēmas ieviešanu praksē;

* apmeklēs audžuģimenes Rēzeknes novada Kaunatas pagastā.

 

Trešdiena, 27.jūnijs

Ø  Labklājības ministre Ilze Viņķele plkst.12.00 piedalīsies jaunās spēlfilmas „Džimlai Rūdi Rallallā" uzņemšanas pirmajā dienā valsts sociālās aprūpes centra „Rīga" filiālē „Ezerkrasti" (Rīgā, Berģu ielā 142).

 

Ø  VBTAI speciālisti rīkos konsultāciju dienu iedzīvotājiem un pašvaldības darbiniekiem Viļakā un Vaiņodē.

 

Ø  Valsts Darba inspekcija (VDI) rīkos semināru "Aktualitātes būvniecībā - kā novērst nelaimes gadījumus darbā?".

Seminārs no plkst. 10.00 līdz 17.00 notiks SIA „PERI" biroja un noliktavas kompleksā „Rudeņi 6", Sauriešos, Salaspils novadā.

 

Ceturtdiena, 28.jūnijs

Ø  Labklājības ministre Ilze Viņķele un Labklājības ministrijas (LM) valsts sekretāre Ieva Jaunzeme dosies reģionālajā vizītē uz Madonu, kur tiksies ar pašvaldības vadību, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras un Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Madonas filiāles darbiniekiem. Plkst. 12.00 plānots Madonas Sociālā dienesta un zupas virtuves apmeklējums, plkst. 14.30 - vizīte valsts sociālās aprūpes centrā „Lubāna".

 

Ø  VBTAI speciālisti apmeklēs Viļānu novada audžuģimenes.

 

Ø  VDI Sadarbības un attīstības nodaļas vadītāja Linda Matisāne piedalīsies Dānijas Prezidentūras konferencē "2007.-2012. gada Eiropas arodveselības un darba drošības stratēģijas pārskats un nākotnes prioritātes" Kopenhāgenā (Dānija). Seminārs turpināsies arī 29.jūnijā.

 

Piektdiena,29.jūnijs

Ø  Labklājības ministre Ilze Viņķele un LM parlamentārais sekretārs Arvils Ašeradens dosies reģionālajā vizītē uz Valmieru, kur plkst.10.00 tiksies ar pašvaldības pārstāvjiem. Plkst.11.00 plānota tikšanās ar NVA Valmieras filiāles darbiniekiem, savukārt 13.30 - pansionāta „Valmiera" apmeklējums. Vizīti noslēgs tikšanās ar Valmieras pensionāru biedrības pārstāvjiem plkst.14.00.

 

Ø  Valsts sociālā aprūpes centra "Zemgale" filiālē "Iecava" notiks biedrības „Kustība par neatkarīgu dzīvi" organizēts seminārs sociālo aprūpes centru darbiniekiem, kurā  informēs par dzīves kvalitātes nodrošināšanas aspektiem ilgstošas sociālās aprūpes un rehabilitācijas centros, kā arī konstatētajām problēmām tajos.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Zane Brīvmane, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26134505,  zane.brivmane@lm.gov.lv