darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
LM ar Azerbaidžānu parakstīs saprašanās memorandu | 24.08.2012.

Labklājības ministre Ilze Viņķele pirmdien, 27.augustā, plkst.13.00 parakstīs Labklājības ministrijas (LM) un Azerbaidžānas Republikas Valsts komitejas ģimenes, sieviešu un bērnu jautājumos saprašanās memorandu.

Saprašanās memorandu starp abām valstīm plānots parakstīt par sadarbību informācijas un pieredzes apmaiņā par bērnu tiesību aizsardzības, vardarbības novēršanu ģimenē, dzimumu līdztiesības, starppaaudžu solidaritātes un citām jomām.

No Azerbaidžānas puses memorandu parakstīs Azerbaidžānas Republikas Valsts komitejas ģimenes, sieviešu un bērnu jautājumos priekšsēdētāja Hijrana Huseinova (Hijran Huseynova). Memoranda parakstīšanā piedalīsies arī Hardijs Baumanis, Latvijas Republikas vēstnieks Azerbaidžānas Republikā un Elmars Zeinalovs (Elmar Zeynalov) Azerbaidžānas Republikas vēstnieks Latvijā. 

Memoranda parakstīšana notiks labklājības ministres kabinetā. Mediju pārstāvji ir laipni aicināti piedalīties.

Vizīti rīko LM sadarbībā ar Latvijas Republikas vēstniecību Azerbaidžānas Republikā. Tās mērķis ir veicināt divpusējo sadarbību starp Azerbaidžānas Republikas Valsts komiteju ģimenes, sieviešu un bērnu jautājumos un LM.

Pirmdien, 27.augustā, pārstāvji no Azerbaidžānas plāno tikties ar LM speciālistiem, Resursu centra „Marta" pārstāvjiem. Otrdien, 28.augustā, viesi dosies uz Liepāju, kur viņiem paredzēta tikšanās ar Liepājas domes vadību un vairākiem sociālo pakalpojumu sniedzējiem. Trešdien, 29.augustā, delegācija no Azerbaidžānas plāno iepazīties ar rehabilitācijas procesa īstenošanu Nacionālajā rehabilitācijas centrā „Vaivari", kā arī tikties ar Sociālās integrācijas valsts aģentūras pārstāvjiem.

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825, e-pasts marika.kupce@lm.gov.lv