darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 14.09.2012.

Pirmdiena, 17.septembris

Ø LM Bērnu un ģimenes politikas departamenta pārstāvji piedalīsies Saeimas Demogrāfijas lietu apakškomisijas Darba grupas Par valsts atbalsta programmu krīzes grūtniecības gadījumos, aizsargājot nedzimušu dzīvību sēdē, kurā turpinās izskatīt apkopotos darba grupas dalībnieku priekšlikumus. Sēde notiks plkst.12.00 Jēkaba ielā 16, 221.telpā.

Ø LM un tās padotības iestāžu pārstāvji tiksies ar Lielbritānijas un Nīderlandes ekspertiem, lai pārrunātu iespējamo sadarbību starptautiska projekta Bērnu, kas ir cietušie vai liecinieki kriminālprocesā, nopratināšana ietvaros. Tikšanās laikā speciālisti pārrunās iespējamo sadarbību un veidos projekta aktivitāšu plānu.

Ø Labklājības ministre Ilze Viņķele un ministrijas darbinieki iesaistīsies Eiropas Mobilitātes nedēļā. Kā pārvietošanās līdzekli no 17.līdz 21.septembrim ministrijas darbinieki izmantos Latvijā ražotu elektrovelosipēdu.

Ø Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) speciālisti pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu Dzirciema speciālajā internātpamatskolā un Raunas vidusskolā.

Otrdiena, 18.septembris

Ø VBTAI speciālisti:

  • pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu Juglas sanatorijas internātpamatskolā, valsts sociālās aprūpes centra „Latgale" filiālē „Kalkūni" un Aizputes novada pirmsskolas izglītības iestādē „Pasaciņa";
  • piedalīsies audžuģimeņu pašpalīdzības grupā Rēzeknē.

Ø LM un Valsts Darba inspekcijas (VDI) speciālisti plkst.14.00 Rīgas Stradiņa Universitātē piedalīsies seminārā - diskusijā „Droša reklāma - kas ir būtiski?"

Trešdiena, 19.septembris

Ø Labklājības ministre Ilze Viņķele Vīnē (Austrija) piedalīsies UNECE Ministru konferencē 2012, kuras tēma ir Senioru dzīves kvalitātes un aktīvas novecošanas veicināšana. Konference sarīkota Eiropas gada aktīvai novecošanai un paaudžu solidaritātei (2012) ietvaros. Tā turpināsies arī 20.septembrī.

Ø LM Bērnu un ģimenes politikas departamenta pārstāvji plkst.10.00 piedalīsies Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēdē, kurā diskutēs par Iekšlietu ministrijas izstrādātajiem grozījumiem Bērnu tiesību aizsardzības likumā. Grozījumu mērķis ir radīt tiesisko pamatu Nepilngadīgo personu atbalsta informācijas sistēmas darbības nodrošināšanai.

Ø VBTAI speciālisti:

  • pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu Carnikavas pamatskolā, Rēzeknes pilsētas patversmē un sociālās korekcijas izglītības iestādē „Naukšēni";
  • tiksies ar aizbildņiem Baltinavas novadā;
  • rīkos konsultāciju dienu Ventspils pilsētas speciālistiem un iedzīvotājiem.

Ceturtdiena, 20.septembris

Ø LM un VBTAI pārstāvji piedalīsies seminārā PRIDE programma - iespēja radīt atbalstošu un resursus attīstošu audžuģimeņu vidi Latvijā. Semināru rīko Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija sadarbībā ar Sociālo pakalpojumu aģentūru.

Seminārs notiks LM telpās, Rīgā, Skolas ielā 28, 6.stāva zālē, tas turpināsies arī 21.septembrī.

Ø LM speciālisti piedalīsies Finanšu ministrijas (FM) rīkotajā sanāksmē, kurā vērtēs Zemkopības ministrijas ierosinājumu ieviest samazinātas darbaspēka nodokļu likmes augļkopības un dārzkopības nozarē strādājošo ienākumam un risinās nozarē izveidojušās nelegālās nodarbinātības problēmu.

Sanāksme plkst.10.00 notiks FM.

Ø VBTAI speciālisti pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu Rīgas Katoļu ģimnāzijā.

Piektdiena, 21.septembris

Ø Labklājības ministre Ilze Viņķele piedalīsies Baltijas finanšu forumā, kas ir tradicionāla augsta līmeņa konference par finanšu un ekonomikas jautājumiem. Forums notiks jau 18.reizi. Tajā plānots analizēt Latvijas iespējas piesaistīt investīcijas, uzlabot konkurētspēju, dažādot eksportu un atjaunot iekšējo patēriņu, kā arī izmantot valsts īpašās iespējas - ģeogrāfisko novietojumu un transporta infrastruktūru.

Forums norisināsies „Radisson Blu Hotel Latvija" Rīgā, Elizabetes ielā 55.

Ø LM speciālisti plkst.11.45 apmeklēs biedrību „Rūpju bērns", lai diskutētu par cilvēku ar intelektuālās attīstības traucējumiem iekļaušanos darba tirgū .

Ø VBTAI speciālisti pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu Rīgas Katoļu ģimnāzijā.

Ø VDI plkst.14.00 kinoteātrī „Multikino" rīkos darba aizsardzības filmu pēcpusdienu. Interesenti aicināti iepriekš pieteikties, rakstot uz e-pastu nellija.tomsone@vdi.gov.lv, vietu skaits kinoseansa apmeklējumam ir ierobežots.

Informāciju sagatavoja:

Zane Brīvmane, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26134505,  zane.brivmane@lm.gov.lv