Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Izsludināts konkurss pedagogiem par labāko audzināšanas stundu | 19.09.2012.

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) kustības „Draudzīga skola" ietvaros izsludinājusi konkursu pedagogiem par labāko klases audzināšanas stundu draudzīgas un cieņpilnas vides veicināšanai klasē.

Lai piedalītos konkursā, skolotājiem ir VBTAI līdz 2012.gada 31.oktobrim jāiesūta stundas plāns un tās norises apraksts. Tāpat pedagogi sūtījumam var pievienot mācību stundas fotoattēlus vai videomateriālus, kā arī skolēnu atsauksmes par klases stundā pārrunāto un izdarītajiem secinājumiem.

Konkursa mērķis ir draudzīgas, cieņpilnas un savstarpēji atbalstošas vides attīstīšanas skolā, pieredzes apmaiņas veicināšana starp mācību iestādēm, kā arī pedagogu aktīvāka iesaiste kustībā „Draudzīga skola".

Ar šī konkursa palīdzību inspekcijas vēlas dot iespēju pedagogiem radošā un atraktīvā formā runāt par jaunajiem izaicinājumiem skolas un klases vidē, piemēram, par vardarbību un mobingu, jauno tehnoloģiju, interneta un mediju ietekmi, iecietības un empātijas veicināšanu un citām tēmām. Tāpat konkursa darbi palīdzēs radīt mācību materiālu, kas būs noderīgs citiem kustības „Draudzīga skola" dalībniekiem.

Konkursam iesūtītos darbus žūrija vērtēs trijās kategorijās: 1. - 4.klašu grupā, 5. - 9.klašu grupā un vidusskolu un profesionāli tehnisko skolu grupā. Labāko darbu autoriem balva katrā vērtēšanas kategorijā būs iespēja apmeklēt kultūras un izklaides pasākumus.

Konkursa nolikums un sīkāka informācija par tā norisi pieejama VBTAI interneta vietnē: www.bti.gov.lv/lat/aktualitates/?doc=2993&page=

Informāciju sagatavoja:

Zane Brīvmane, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26134505,  zane.brivmane@lm.gov.lv