darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 21.09.2012.

Pirmdiena, 24.septembris

Ø Labklājības ministre Ilze Viņķele un Labklājības ministrijas (LM) speciālisti piedalīsies Invalīdu lietu nacionālās padomes sēdē. Tajā diskutēs par profesionālās un sociālās rehabilitācijas sniegšanu cilvēkiem ar invaliditāti un prognozējamu invaliditāti, kā arī citiem aktuāliem jautājumiem.

Sēde plkst.11.30 notiks Cilvēku ar invaliditāti informācijas un vides pieejamības centrā „VAR" Rīgā,  K.Valdemāra ielā 38.

Ø LM pārstāve plkst. 11.00 piedalīsies Demogrāfijas lietu apakškomisijas Darba grupas Par valsts atbalsta programmu krīzes grūtniecības gadījumos, aizsargājot nedzimušu dzīvību sēdē. Sanāksme notiks Rīgā, Jēkaba ielā 16, 221.telpā.

Ø Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) speciālisti rīkos konsultāciju dienu Varakļānu novada iedzīvotājiem un pašvaldības speciālistiem.

Otrdiena, 25.septembris

Ø VBTAI speciālisti:

  • pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu Cēsu internātpamatskolā - rehabilitācijas centrā, VSIA „Piejūras slimnīca" Psihiatriskajā klīnikā, Kristiāna Dāvida pamatskolā Madonas novadā;
  • rīkos konsultāciju dienu Aglonas novada pašvaldības speciālistiem un iedzīvotājiem bērnu tiesību aizsardzības jomā;
  • pārbaudīs bāriņtiesas lietvedībā esošo lietu pārbaude Gulbenes novada Litenē.

Trešdiena, 26.septembris

Ø Labklājības ministre Ilze Viņķele plkst.9.30 piedalīsies kārtējā Demogrāfisko lietu padomes sēdē. Sanāksme notiks Ministru kabinetā.

Ø Labklājības ministre Ilze Viņķele plkst.12.00 piedalīsies grāmatu „Todien, kad Kārlis bija Karlīna" un „Todien, kad Rūta bija Rihards" atvēršanas svētkos. Bagātīgi ilustrētās grāmatas paredzētas pirmsskolas vecuma bērniem lasīšanai bērnudārzā. To mērķis ir veicināt diskusijas bērnu vidū par zēnu un meiteņu lomām, priekšstatiem un gaidām.

Grāmatu atvēršana notiks Ziemeļvalstu Ministru padomes pārstāvniecības birojā Rīgā, Marijas ielā 12. Žurnālisti, kuri vēlas piedalīties grāmatas atvēršanas svētkos, aicināti iepriekš pieteikties, rakstot uz e-pastu Zane.Brivmane@lm.gov.lv.

Ø LM plkst.15.00 notiks kārtējā Dzimumu līdztiesības komitejas sēde, kurā debatēs par Eiropas Komisijas iniciatīvu sieviešu skaita kvotu noteikšanai uzņēmumu valdēs un citiem jautājumiem.

Sēde notiks LM 3.stāva zālē Rīgā, Skolas ielā 28.

Ø VBTAI speciālisti:

  • pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu Ventspils novada bērnu namā „Stikli", Baltinavas speciālajā internātpamatskolā, Biržu speciālajā internātpamatskolā;
  • veiks bāriņtiesas lietvedībā esošo lietu pārbaudi Viļakas novadā.

Ceturtdiena, 27.septembris

Ø LM Darba tirgus politikas departamenta direktora vietniece Ilze Zvīdriņa Briselē vadīs ES Padomes Nodarbinātības komitejas Ad Hoc grupas sanāksmi. Tajā izskatīs vairākus jautājumus, tostarp nodarbinātības jomas pārraudzības īstenošanu ES, nākamā Ikgadējā izaugsmes ziņojuma prioritātes nodarbinātības jomā, kā arī pētījumus par prakšu sistēmām ES.

Ø LM pārstāvji piedalīsies Vecāku foruma organizētajā publiskā domapmaiņā par mobinga problēmu izglītības iestādēs. Pasākums no  plkst.15.00 līdz 17.00 notiks Ziemeļu ministru padomes biroja telpās.

Ø LM plkst.10.00 organizēs neformālo sanāksmi ar nevalstiskajām organizācijām par izglītības iespējām cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem. Sanāksme notiks Invalīdu un viņu draugu apvienības „Apeirons" telpās Rīgā, K.Valdemāra ielā 38 k-1.

Ø Valsts darba inspekcijas pārstāvji uzstāsies seminārā Darba vides riska faktori lauksaimniecības nozarē.

Semināru organizē Rīgas Stradiņa universitātes Darba drošības un vides veselības institūts. Pasākums no plkst. 13.00 līdz 17.00 notiks Rīgā, Dzirciema ielā 16, Rīgas Stradiņa universitātē, C korpusā, 3. auditorijā.

Piektdiena, 28.septembris

Ø Labklājības ministre Ilze Viņķele piedalīsies Baltijas valstu, Krievijas un Vācijas senioru forumā "Dzīvo ar prieku ", kas veltīts starptautiskajai Veco ļaužu dienai.

Forums no plkst.11.00 līdz 16.45 notiks Rīgā, Rātslaukuma 1, Rīgas Domē, konferenču zālē. Pasākumu organizē biedrība "Rīgas aktīvo senioru alianse".

Ø LM un tās padotības iestādes piedalīsies Valsts kancelejas organizētajā Atvērto durvju dienā. LM speciālisti apmeklētājiem sagatavojuši lekciju "Kā rokās ir atbildība - cilvēka vai valsts jeb Kā veidojas pensija un pabalsti?". Savukārt padotības iestādēs būs iespēja uzzināt vairāk informācijas par nodarbinātības, darba aizsardzības un citiem sociālajiem jautājumiem.

Plašāka informācija par Atvērto durvju dienu pieejama LM interneta vietnē www.lm.gov.lv/news/id/3884.

Informāciju sagatavoja:

Zane Brīvmane, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26134505,  zane.brivmane@lm.gov.lv