Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministre I. Purne tiekas ar dzimumu līdztiesības ekspertēm | 06.06.2008.

Labklājības ministre Iveta Purne(ZZS), vakar 5. jūnijā, tiekoties ar Latvijas Dzimumu līdztiesības apvienības un Latvijas Sieviešu organizāciju sadarbības tīkla pārstāvēm, pārrunāja aktualitātes dzimumu līdztiesības jomā.

 siev_001.jpg - 85.28 KB

Labklājības ministre I.Purne tikās ar  Latvijas Dzimumu līdztiesības apvienības un Latvijas Sieviešu organizāciju sadarbības tīkla pārstāvēm

Organizācijas atsaucās ministres ielūgumam iepazīties ar ilggadējiem ministrijas sadarbības partneriem dzimumu līdztiesības politikas veidošanā  un dažādu sieviešu un vīriešu vienlīdzīgas tiesības un iespējas veicinošu aktivitāšu īstenošanā, kas vienlaikus ir arī vienas no aktīvākajām dzimumu līdztiesības jomas sabiedriskajām organizācijām.

Latvijas Dzimumu līdztiesības apvienība iepazīstināja ministri ar savu redzējumu par līdzšinējo un turpmāk paredzamo sabiedrisko organizāciju darbību dzimumu līdztiesības jomā. Savukārt ministre aicināja uz turpmāku sadarbību politikas veidošanā un dažādu ar dzimumu līdztiesību saistītu jautājumu risināšanā.

Jāatgādina, ka Labklājība ministrija kopš maija ir uzsākusi jaunu tradīciju - ik mēnesi organizēt tikšanos ar dzimumu līdztiesības un sieviešu tiesību aizstāvības jomas organizācijām, lai pārrunātu aktuālos jautājumus un kopīgi vienotos par iespējamajiem šo jautājumu risinājumiem. Nākamā šāda tikšanās paredzēta 18.jūnijā.

 

Informāciju sagatavoja:

Gunta Skrebele, labklājības ministres preses sekretāre, 7021685; 29494943; gunta.skrebele@lm.gov.lv