darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas (LM) un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 06.06.2008.

Pirmdiena, 9.jūnijs


Otrdiena, 10.jūnijs

 • No 10. līdz 11.jūnijam LM speciālists Briselē piedalīsies Eiropas Padomes (EP) rīkotajā noslēguma konferencē kampaņas par vardarbības pret sievieti un vardarbību ģimenē izskaušanu ietvaros.

  Konferencē EP sniegs savu izvērtējumu par kampaņas īstenošanu dalībvalstīs, lai novērstu un apturētu vardarbību pret sievietēm. Konferencē EP iepazīstinās arī ar rekomendācijām problēmas risināšanai nākotnē.
 • Labklājības ministre Iveta Purne Luksemburgā, Ženēvā vadīs Latvijas delegāciju Starptautiskās darba organizācijas 97 sesijas konferencē.
 • Nodarbinātības valsts aģentūras speciālisti plkst.15.00 piedalīsies projekta „Katrs darbs ir godājams" ietvaros organizētajā diskusijā par Eiropas Savienības sociālo realitāti Latvijas reģionu kontekstā, kurā sniegs informāciju par karjeras pakalpojumiem.

  Projekta „Katrs darbs ir godājams" mērķis ir sekmēt cilvēku aktīvu līdzdalību sabiedrības aktuālo problēmu risināšanā, tādējādi uzlabojot dzīves kvalitāti. Diskusija notiks Dailes teātra Kamerzālē, Brīvības ielā 75.


Trešdiena, 11.jūnijs

 • LM speciālists piedalīsies Resursu centra cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem "Zelda" rīkotajā seminārā politikas veidotājiem un nevalstiskajām organizācijām "Vai Latvijai ir vajadzīga ANO Konvencija par personu ar invaliditāti tiesībām?". Seminārs notiks viesnīca "Island hotel".


Ceturtdiena, 12.jūnijs

 • LM speciālists Strasbūrā piedalīsies EUROMED - ES un Vidusjūras reģiona valstu sadarbības programmas darba grupas sanāksmē.
 • No 12. līdz 13.jūnijam LM speciālists Briselē piedalīsies Eiropas Komisijas Augsta līmeņa grupas sanāksmē, kurā diskutēs par invaliditātes jautājumiem.
 • LM speciālisti plkst.10.30 piedalīsies Nodarbinātības valsts aģentūras rīkotajā konferencē „Kad idejas un iespējas tiekas, rodas darbi kopīgam atbalstam".

  Konferencē informēs par paveikto nodarbinātības veicināšanā un sociālās atstumtības mazināšanā, īstenojot Eiropas Sociālā fonda atbalstītās aktivitātes 2004.-2006. gada plānošanas periodā. Konferencē piedalīsies arī valsts, pašvaldību institūciju, NVO un nozaru asociāciju pārstāvji, kā arī projektu dalībnieki.

  Konference notiks viesnīcā „Maritim", Slokas ielā 1.

Informāciju sagatavoja:
Liene Zvereva, sabiedrisko attiecību speciāliste 7021590, 26519920, liene.zvereva@lm.gov.lv