Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministre parakstīs sadarbības līgumus ar lauksaimnieku nevalstiskajām organizācijām | 26.09.2012.

Labklājības ministre Ilze Viņķele un lauksaimnieku nevalstisko organizāciju vadītāji ceturtdien, 27.septembrī, plkst.11.00 parakstīs sadarbības līgumus.

Vienošanās mērķis ir veicināt Labklājības ministrijas (LM) un lauksaimnieku nevalstisko organizāciju sadarbību, lai efektīvāk īstenotu darba, sociālās drošības, bērnu un ģimenes, personu ar invaliditāti vienlīdzīgas iespēju politikas, kā arī sekmētu pilsoniskās sabiedrības iesaisti būtisku lēmumu pieņemšanā.

No lauksaimnieku nevalstisko organizāciju puses sadarbības līgumus parakstīs Zemnieku Saeimas priekšsēdētājs Juris Lazdiņš, Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācijas valdes priekšsēdētājs Indulis Jansons un Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padomes vadītājs Edgars Treibergs.

Diskutējot par LM iniciatīvu ieviest reģionālās mobilitātes pabalstus, labklājības ministre un lauksaimnieku organizācijas secināja, ka nepieciešama ciešāka sadarbība labklājības rīcībpolitikas izstrādē lauku reģioniem un vienojās par līguma parakstīšanu.

Galvenās pušu sadarbības jomas būs bezdarba  un bezdarba risku samazināšana, tai skaitā profesionālā pārkvalifikācija, darba attiecības, darba aizsardzība, personu ar invaliditāti vienlīdzīgas iespējas, sociālā iekļaušana, valsts sociālā apdrošināšana un valsts sociālie pabalsti, ģimenes politika.

Aicinām plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus uz svinīgu sadarbības līguma parakstīšanu Labklājības ministrijā, Skolas ielā 28, 203. kabinetā.

Atgādinām, ka LM līdz šim ar nevalstiskajām organizācijām ir noslēgti 59 sadarbības līgumi.

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv.

Ilze Meržvinska, Zemnieku saeima, Republikas laukums 2. - 501, Rīga, LV-1010,+371 67027044, +371 26390098, Ilze.merzvinska@zemniekusaeima.lv, www.zemniekusaeima.lv