Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 01.10.2012.

Pirmdiena, 1.oktobris

Ø      Labklājības ministre Ilze Viņķele plkst.13.30 tiksies ar Pasaules Bankas ekspertiem, kuri veic zinātnisku pētījumu „Latvija: kurš ir bezdarbnieks, ekonomiski neaktīvais un trūcīgais?".

Ø      LM plkst.14.00 notiks darba grupas „Institucionālā aprūpe un alternatīvie aprūpes pakalpojumi (deinstitucionalizācijas nodrošināšanai)" sanāksme, kurā debatēs par priekšlikumiem pamatnostādņu sociālo pakalpojumu attīstībai 2013. - 2019.gadam izstrādei.

Otrdiena, 2.oktobris

Ø      LM plkst.14.00 notiks darba grupas „Pārējie alternatīvie aprūpes pakalpojumi un sociālā rehabilitācija" sanāksme, kurā diskutēs par priekšlikumiem pamatnostādņu sociālo pakalpojumu attīstībai 2013. - 2019.gadam izstrādei.

Trešdiena, 3.oktobris

Ø      LM pārstāvji piedalīsies Saeimas Eiropas lietu komisijas sēdē, kurā diskutēs par Eiropas Savienības (ES) Nodarbinātības un sociālo lietu ministru padomē izskatāmajiem jautājumiem.

Ceturtdiena, 4.oktobris

Ø      LM iepazīšanās vizītē ieradīsies ASV vēstnieks Latvijā Marks Pekala.

Ø      LM speciālisti piedalīsies darba grupas „Tehniskie palīglīdzekļi un profesionālā rehabilitācija" sanāksmē, kurā apspriedīs priekšlikumus pamatnostādņu sociālo pakalpojumu attīstībai 2013. - 2019.gadam izstrādei.

Ø      LM valsts sekretāre Ieva Jaunzeme Luksemburgā piedalīsies kārtējā ES Nodarbinātības un sociālo lietu ministru padomes sēdē, kurā izskatīs vairākus jautājumus, kas saistīti ar darba aizsardzību, sociālo drošību un citām prezidentūras aktualitātēm.

Ø      Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Ineses Kalvāne un NVA vadošie speciālisti darba vizītē Jelgavā iepazīsies ar nodarbinātības situāciju Jelgavā, pārrunās aktuālās problēmas ar nozaru pārstāvjiem.

Plkst.10.00 Zemgales Reģionālajā kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) Jelgavā, Svētes ielā 33, paredzēta tikšanās ar Jelgavas Domes vadību un kompetenču attīstības centra vadību. Tai sekos tikšanās ar Jelgavas Trīspusējās konsultatīvas padomes locekļiem, ZRKAC Metālapstrādes mācību parka un  SIA „Latvijas Piens" apmeklējums. Pēcpusdienā plānota tikšanās ar NVA Jelgavas filiāles darbiniekiem.

Ø      Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) speciālisti:

  • pārbaudīs bērnu interešu un tiesību ievērošanu valsts sociālās aprūpes centra „Rīga" filiālē „Rīga";
  • piedalīsies seminārā par darbu ar pusaudžiem Rīgas Stradiņa universitātes Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas katedrā;
  • pārbaudīs bāriņtiesas lietvedībā esošās lietas Pārgaujas novada bāriņtiesā un Apes novada Gaujienas un Virešu bāriņtiesā.

Piektdiena, 5.oktobris

Ø      VBTAI speciālisti:

  • pārbaudīs bērnu tiesību un personisko un mantisko interešu ievērošanu Ģimenes atbalsta centrā „Lejasstrazdi";
  • tiksies ar Daugavpils novada pašvaldības speciālistiem.

Informāciju sagatavoja:

Zane Brīvmane, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26134505,  zane.brivmane@lm.gov.lv