Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Tehnisku iemeslu dēļ NVA ieilgst reģistrēšanās apmācību kuponiem strādājošajiem | 03.10.2012.

Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) šobrīd nedarbojas informāciju tehnoloģiju sistēmas, līdz ar to nodarbināto cilvēku reģistrāciju kuponu apmācībai pašreiz nav iespējams veikt elektroniski, informē Labklājības ministrija.

Patlaban NVA darbinieki strādājošo cilvēku reģistrāciju veic manuāli, kas attiecīgi kavē reģistrācijas procesu un kuponu izsniegšanu. Tas nozīmē, ka apmācību kuponu izsniegšanai trešdien, 3.oktobrī, būs nepieciešams ilgāks laiks.

NVA darbinieki iespēju robežās darīs visu iespējamo, lai tie strādājošie, kuri atnākuši reģistrēties apmācību kuponiem, tos saņemtu, vai arī reģistrētos to saņemšanai citā dienā. NVA atvainojas klientiem par sagādātajām neērtībām! 

Atgādinām, ka kuponu skaits ESF projektā „Mūžizglītības pasākumi nodarbinātām personām" 2012.gadam ir ierobežots - apmācībai ar kuponiem varēs pieteikties 1160 personas, bet papildus vēl ir paredzētas 347 rezerves vietas.

Plānots, ka 2013.gadā apmācību kuponiem varēs pieteikties aptuveni 7000 strādājošie, kas varēs uzsākt mācības tieši 2013.gadam apstiprinātajās apmācību programmās.

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv.