darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
LM informatīvā kampaņā uzrunās potenciālos adoptētājus | 08.10.2012.

No 2012.gada 8.oktobra līdz 30.novembrim norisināsies Labklājības ministrijas (LM) informatīvā kampaņa „Adopcija - arī tā rodas ģimene", kuras mērķis ir uzrunāt potenciālos bērnu adoptētājus un veicināt sabiedrības izpratni par adopcijas procesu.

Kaut gan pēdējos gados ir pieaudzis gan Latvijā, gan uz ārzemēm adoptēto bērnu skaits, 2012.gada oktobrī adopcijas reģistrā ir ziņas par vairāk nekā 1200 bērniem. LM īstenotās kampaņas mērķis ir kliedēt mītus par šķietami sarežģīto, ilgstošo un birokrātisko adopcijas procesu, kā arī iedrošināt potenciālos adoptētājus izšķirties par labu bērna adopcijai.

Kampaņas laikā paredzēts detalizēti skaidrot informāciju par to, kas var adoptēt bērnu un kā uzsākt adopcijas procesu. Šogad īpašu uzmanību LM vērš uz iespēju adoptēt vairākus vienas ģimenes bērnus, kā arī pusaudžus. Tāpat būtiska tēma būs adopcijas noslēpums - vai bērnam atklāt adopcijas faktu un kā to darīt.

Adopcijas kampaņas ietvaros gan televīzijā, gan radio LM pārraidīs sociālās reklāmas par adopciju, izskanēs tematiski raidījumi un intervijas. Vienlaikus sociālās reklāmas klipi būs redzami arī internetā. Tāpat portālā „Mammamuntetiem.lv" būs pieejamas tiešsaistes konsultācijas, kurās uz jautājumiem par adopciju atbildēs LM speciālisti.

Sekot LM informācijai par adopciju iespējams gan ministrijas interneta vietnē sadaļā „Adopcija": www.lm.gov.lv/text/1550, gan sociālajā portālā „Draugiem.lv" izveidotajā LM sadaļā http://www.draugiem.lv/labklajiba/. Sociālās reklāmas klipus un videopadomus ar speciālistu ieteikumiem par adopcijas jautājumiem iespējams noskatīties LM „Youtube.com" kontā www.youtube.com/user/LabklajibasMinistrij/videos?view.

Pašlaik adopcijas reģistrā ir ziņas par 1278 bērniem, kuri ir adoptējami. No 2012.gada sākuma līdz 1.oktobrim Latvijā ir adoptēti 78 bērni, savukārt uz ārzemēm - 115 bērni. 2011.gadā Latvijā adoptēti 128, bet uz ārvalstīm - 129 bērni.

Informāciju sagatavoja:

Zane Brīvmane, LM Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26134505,  zane.brivmane@lm.gov.lv