darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Sociālie darbinieki aicināti pieteikties praktiskai konferencei | 09.10.2012.

Labklājības ministrija (LM) aicina sociālos darbiniekus pieteikties 3. praktiskai konferencei Sociālā darba efektivitāte: problēmas un risinājumi, kas notiks 8.un 9.novembrī.

LM uzsver, ka šāda konference ir veids, kā kopīgi mācīties un veidot vienotu visas Latvijas sociālo darbinieku viedokli par sociālā darba profesijā aktuāliem jautājumiem.

Konferences laikā plānotas gan teorētiskas lekcijas par aktualitātēm sociālā darba attīstībā, gan iepazīšanās ar pašvaldību pieredzi sociālā darba organizēšanā, gan arī praktiskas nodarbības sešās darba grupās par vairākiem aktuāliem jautājumiem, t.sk., efektīvu sociālo darbu ar individuālu gadījumu, efektīvu sociālo palīdzību, efektīvu sociālo aprūpi un sociālo rehabilitāciju.

Sociālie darbinieki konferencei var pieteikties, nosūtot aizpildītu konferences dalībnieka reģistrācijas veidlapu pa epastu: sdkonference12@gmail.com.

Minēto konferenci organizē Sociālo darbinieku biedrība sadarbībā ar Labklājības ministriju un Baltijas psiholoģijas un menedžmenta augstskolu. Tā notiks Baltijas psiholoģijas un menedžmenta augstskolā, Lomonosova ielā 1/4.

Plašāka informācija par konferenci apskatāma LM interneta mājas lapā http://www.lm.gov.lv/news/id/3950.

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv.