Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Žurnālistiem atklās apreibinošo vielu lietošanas statistiku skolēnu vidū | 11.10.2012.

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) pirmdien, 15.oktobrī, aicina žurnālistus uz preses konferenci par skolēnu attieksmi pret atkarību izraisošām vielām un to lietošanas paradumiem.

Tajā piedalīsies VBTAI speciālisti, kā arī Rīgas domes Labklājības departamenta Veselības pārvaldes Apmācību un informācijas sektora vadītāja Inga Dreimane. Preses konference plkst.12.00 sāksies VBTAI telpās Rīgā, Ventspils ielā 53, 3.stāva zālē.

Žurnālisti saņems datus par apreibinošo vielu lietošanas rādītājiem Latvijas skolēnu vidū, piemēram, pret kādām narkotiskajām vielām skolas vecuma jauniešu attieksme ir vispozitīvākā.

Tāpat žurnālistiem būs pieejama statistika, cik bieži skolēni lieto alkoholu, enerģijas dzērienus un citas atkarību radošas vielas. Speciālisti atbildēs uz jautājumiem par apreibinošo vielu lietošanas tendencēm jauniešu vidū.

Aptauja par skolēnu attieksmi pret atkarību izraisošām vielām un to lietošanas paradumiem veikta sadarbībā ar sociālo portālu „Draugiem.lv", tajā piedalījās vairāk nekā 2000 respondentu.

Informāciju sagatavoja:

Zane Brīvmane, LM Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26134505,  zane.brivmane@lm.gov.lv