Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 12.10.2012.

Pirmdiena, 15.oktobris

Ø      Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijā (VBTAI) notiks preses konference par skolēnu attieksmi pret atkarību izraisošām vielām un to lietošanas paradumiem. Tajā piedalīsies VBTAI speciālisti, kā arī Rīgas domes Labklājības departamenta Veselības pārvaldes Apmācību un informācijas sektora vadītāja Inga Dreimane.

Preses konference plkst.12.00 sāksies VBTAI telpās Rīgā, Ventspils ielā 53, 3.stāva zālē.

 

Ø      VBTAI speciālisti pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu Ozolnieku vidusskolā.

Otrdiena, 16.oktobris

Ø      Labklājības ministrijas (LM) Sociālo pakalpojumu departamenta direktors Aldis Dūdiņš Saeimā piedalīsies Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā diskutēs par grozījumiem Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likumā.

Ø      LM Darba tirgus politikas departamenta speciāliste Aļona Nikolajeva uzstāsies ar prezentāciju „Nodarbinātības politika Latvijā tautsaimniecības atjaunošanai un izaugsmes veicināšanai" Baltijas jūras reģiona projekta  „QUICK IGA - Innovative SMEs by Gender and Age" konferencē.

Konference plkst.9.00 notiks „Tallink Hotel Riga", Rīgā, Elizabetes ielā 24.

Ø      VBTAI speciālisti:

  • pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu Jelgavas 4. pamatskolā, Rudbāržu internātpamatskolā,  Madonas novada bērnu un jauniešu centrā „Ozoli" un Gaujienas speciālajā internātpamatskolā;
  • piedalīsies audžuģimeņu atbalsta grupā.

Trešdiena, 17.oktobris

Ø      LM, Valsts Sociālās apdrošināšanas aģentūras, Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) un Valsts Darba inspekcijas (VDI) speciālisti piedalīsies „Eiropas Savienības vienotā tirgus forumā".

Forums plkst.9.30 sāksies „Radisson Blu Hotel" konferenču zālē „Beta" Rīgā, Elizabetes ielā 55.

Ø      LM Darba tirgus politikas departamenta direktors Imants Lipskis un NVA speciālisti tiksies ar nozares sadarbības partneriem - lauksaimnieku, mežsaimnieku, zivsaimnieku, pārtikas ražotāju sabiedriskajām organizācijām, lai pārrunātu aktuālos ar nodarbinātību saistītos jautājumus.

Tikšanās plkst.10.00 notiks Zemkopības ministrijas telpās Rīgā, Republikas laukumā 2.

Ø      VBTAI speciālisti:

  • piedalīsies Pierīgas izglītības iestāžu direktoru seminārā;
  • pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu Rīgas 66. vidusskolā, Jūrmalas sākumskolas „Ābelīte" pirmsskolas grupā un Ģimenes atbalsta centrā „Zīļuks";
  • pārbaudīs bāriņtiesas lietvedībā esošās lietas Talsu novada bāriņtiesā un Ilūkstes novada bāriņtiesā.

Ceturtdiena, 18.oktobris

Ø      Labklājības ministre Ilze Viņķele tiksies ar Rīgas Vidzemes priekšpilsētas pensionāru biedrības pārstāvjiem, lai pārrunātu aktuālos pensiju jautājumus.

Tikšanās plkst.12.00 paredzēta Vidzemes priekšpilsētas izpilddirekcijā, Rīgā, Brīvības gatvē 266.

Ø      LM valsts sekretāra vietnieks Ingus Alliks un LM speciālisti piedalīsies Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācijas „Sustento" rīkotajā starptautiskajā konferencē "Yes WE Can! How to do it?".

Konference plkst.10.00 notiks ES mājā Rīgā, Aspazijas bulvārī 28.

Ø      LM valsts sekretāre Ieva Jaunzeme Briselē (Beļģija) piedalīsies divpusējās sarunās starp Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm un Eiropas Komisiju par to, kā izpildītas ES Padomes rekomendācijas Latvijai.

Ø      LM Darba tirgus politikas departamenta direktors Imants Lipskis plkst.15.00 piedalīsies Ekonomikas ministrijas Darba tirgus prognozēšanas padomes darbā.

Ø      VDI Sadarbības un attīstības nodaļas vadītāja Linda Matisāne piedalīsies Kipras prezidentūras konferencē "Working Together for the Future of OSH in Europe".

Ø      LM Darba tirgus politikas departamenta pārstāvji Atēnās (Grieķija) kopā ar Grieķijas, Ungārijas un Īrijas kolēģiem piedalīsies pieredzes apmaiņas seminārā par sabiedrisko darbu programmu ieviešanas pieredzi. Seminārs turpināsies arī 19.oktobrī.

Ø      Alberta koledžas studenti piedalīsies VDI rīkotajos semināros par VDI, darba tiesībām un darba aizsardzību.

Semināri plkst. 9.00 un 11.00 notiks VDI, Rīgā, Kr.Valdemāra ielā 38, k-1.

Ø      VBTAI speciālisti:

  • pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu Rīgas 40. pirmsskolas izglītības iestādē;
  • veiks bāriņtiesas lietvedībā esošo lietu pārbaudi Gulbenes novada Lizuma bāriņtiesā.

Piektdiena, 19.oktobris

Ø      LM Sociālo pakalpojumu departamenta direktors Aldis Dūdiņš plkst.9.00 Krustpils novadā piedalīsies Latvijas Pašvaldību sociālās aprūpes institūciju apvienības kopsapulcē, kurā iepazīstinās ar sociālo pakalpojumu attīstības pamatnostādņu projektu.

Ø      VBTAI speciālisti pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu pirmsskolas izglītības iestādē „Mārdega".

Informāciju sagatavoja:

Zane Brīvmane, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26134505,  zane.brivmane@lm.gov.lv