darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministre apbalvo Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācijas darbiniekus | 09.06.2008.

Labklājības ministre Iveta Purne(ZZS) ar Labklājības ministrijas Atzinības rakstiem apbalvojusi Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācijas aktīvākos darbiniekus, kas Federācijas 15 gadu pastāvēšanā savu brīvo laiku un enerģiju ieguldījuši bērnu un jauniešu ar invaliditāti sporta aktivitāšu organizēšanā.

I. Purne augstu novērtē Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācijas(LBJISF) treneru un pedagogu veikumu un novēl viņiem saglabāt entuziasmu un darba sparu, lai arī turpmāk veicinātu sporta popularitāti bērnu un jauniešu ar invaliditāti vidū.

Ministre pateicas arī bērniem un jauniešiem ar invaliditāti par to, ka viņi sporta aktivitātes ir izvēlējušies kā kvalitatīvu brīvā laika pavadīšanas veidu un vēl viņiem jaunus sportiskos sasniegumus.

Par ieguldījumu LBJISF attīstībā Labklājības ministrijas Atzinības raksts piešķirts vienai no LBJISF dibinātājām - Rutai Kļaviņai, kā arī Jelgavas invalīdu sporta un rehabilitācijas kluba "Cerība" vadītājai Maijai Ukstiņai - vieglatlētikas trenerei, kura sagatavojusi vairākus Paralimpisko spēļu un starptautisko sacensību medaļniekus.

Ministrijas apbalvojums piešķirts arī Saldus Bērnu attīstības centra „Saulīte" pedagoģei Tatjanai Baronei, Liepājas MJC "Vaduguns" bērnu un jauniešu ar īpašām vajadzībām klubiņa "Pasaulīte" vadītājai Artai Salmiņai, Valmieras invalīdu sporta kluba "StarsS" vadītājai Sandrai Vilnei, Valmieras invalīdu sporta kluba "StarsS" trenerei Sarmītei Ulanovskai.

Atzinības rakstu saņēma arī Cēsu sporta skolas trenere Inese Rudzīte, Invalīdu sporta kluba "Tukums" vadītāja Natālija Peiraga, Dobeles bērnu invalīdu sporta dzīves organizatore Sarmīte Lazdāja, Līvānu bērnu un jauniešu centra vadītāja Valentīna Poikāne, Krāslavas BJC kluba '' Saules svece'' bērniem ar īpašām vajadzībām pārstāve Žanna Garbrēdere, kā arī Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas "Rūpju bērns" pārstāve Ieva Krusta.

Labklājības ministre Atzinības rakstus pasniedza LBJISF 15 gadu jubilejas pasākumā, kas sestdien, 7. jūnijā notika Jelgavas rajona Ozolnieku sporta centrā.Informāciju sagatavoja:
Gunta Skrebele, labklājības ministres preses sekretāre, 7021685; 29494943; gunta.skrebele@lm.gov.lv