darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Pirmo reizi notiks pasākums ”Senioram draudzīgs uzņēmums” | 23.10.2012.

ey_banner_lv_crop.png - 10.31 KB

Labklājības ministrija (LM) trešdien, 24.oktobrī, organizē pasākumu „Senioram draudzīgs uzņēmums", kurā aktualizēs sabiedrības novecošanas izaicinājumu un ar to saistītos darbaspēka jautājumus.

„Demogrāfiskās izmaiņas ir viens no mūsdienu izaicinājumiem ne tikai Latvijā, bet visā Eiropā, tādēļ ir pēdējais brīdis apzināties un novērtēt senioru ieguldījumu arī valsts ekonomikā. Daudzi seniori ir uzkrājuši ievērojamas zināšanas, pieredzi, viņi ir spēka pilni un pozitīvi noskaņoti būt ne vien aktīvi savas ģimenes dzīvē, bet sniegt pievienoto vērtību arī sabiedrībai kopumā. Tādēļ ir ļoti apsveicami, ka uzņēmēji novērtē senioru dzīves gudrību un to spēj izmantot uzņēmuma izaugsmes veicināšanā," uzsver labklājības ministre Ilze Viņķele.

Šāds pasākums Latvijā norisinās pirmo reizi ar mērķi skaidrot, kā praktiski veidot senioriem piemērotu darba vidi un attīstīt atbilstošu personāla politiku un motivāciju, kā arī popularizēt uzņēmumu labās prakses piemērus uz senioru vērstas nodarbinātības politikas īstenošanā.

Pasākumu rīko LM, kas ir Eiropas gada par aktīvu novecošanu un paaudžu solidaritāti (2012) īstenošanu atbildīgā institūcija Latvijā, sadarbībā ar Latvijas Darba devēju konfederāciju, Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūtu, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienību. Sarīkojumu finansiāli atbalsta Latvijas Komercbanku asociācija.

Atgādinām, ka Eiropas Savienība 2012.gadu ir pasludinājusi par gadu aktīvām vecumdienām un paaudžu solidaritātei, lai efektīvāk un aktīvāk risinātu jautājumus, kas saistīti ar sabiedrības novecošanas tendencēm un izaicinājumiem. Šādus tematiskos gadus Eiropas Savienībā atzīmē jau kopš 1983.gada, bet Latvijā - kopš iestāšanās ES.

Mediju ievērībai!

Pasākums sāksies plkst.14.00 galerijā „ARTE" (Rīgā, Marijas ielā 13/II, Berga bazārā). Žurnālisti, kuri vēlas piedalīties pasākumā, aicināti par to informēt Inesi Mauriņu pa tālruni 29197957 vai elektroniski: inese.maurina@paueducation.com.

Informāciju sagatavoja:

Zane Brīvmane, LM Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26134505,  zane.brivmane@lm.gov.lv