darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Vecāki var pieteikties konferencei „Risinājumi drošām skolām” | 24.10.2012.

Vecāki, pedagogi un citi interesenti var pieteikties dalībai konferencē „Risinājumi drošām skolām", kas norisināsies 2012.gada 2. un 3.novembrī. Tā būs veltīta agresijas un vardarbības novēršanai skolās, kā arī citiem bērnu drošības aspektiem.

Konferences mērķis ir sniegt zināšanas un prasmes, kas palīdzēs parūpēties par bērnu drošību un labklājību, kā arī efektīvi piedalīties drošas skolas plāna izveidē un īstenošanā skolā. Tajā līdztekus agresijas un vardarbības profilaksei veltītiem semināriem un prezentācijām diskutēs arī par atkarību profilaksi un bērnu drošību internetā.

Konferenci atklās labklājības ministre Ilze Viņķele un izglītības un zinātnes ministrs Roberts Ķīlis, kā arī VBTAI priekšniece Laila Rieksta-Riekstiņa un „Latvijas vecāku foruma" pārstāve Kristīne Dūdiņa.

2.novembrī speciālisti iepazīstinās dalībniekus ar Latvijā pieejamiem resursiem un risinājumiem, profesionāļu atbalsta iespējām, veidojot drošu vidi skolā. Vieslektori stāstīs par jaunākajos pētījumos balstītiem un praksē pārbaudītiem risinājumiem Somijā un Zviedrijā. 3.novembrī interesentiem būs iespēja piedalīties padziļinātos vieslektoru semināros par rīkiem un metodēm drošu skolu veidošanai.

Konferenci rīkos „Latvijas vecāku foruma" dalīborganizācijas "Izglītība un atbalsts Latvijas vecākiem" un "Vecāki par izglītību" sadarbībā ar Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekciju.

Konference notiks 2. novembrī no plkst. 10.00 līdz 16.00 a/s „Swedbank" centrālajā ēkā „Saules akmens" Rīgā, Balasta dambī 1a. Dalība konferencē 2. novembrī ir bez maksas, savukārt 3.novembrī plānota dalības maksa Ls 10.

Pieteikties konferencei iespējams tiešsaistes režīmā, apmeklējot adresi www.berniemdraudzigs.lv/konference-risinajumi-drosam-skolam/#. Precizējoša informācija pieejama pa tālruņiem 26959422, 29296999 vai e-pastā vecakuforums@hotmail.com.

Informāciju sagatavoja:

Zane Brīvmane, LM Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26134505,  zane.brivmane@lm.gov.lv