Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
LM aicina pirmsskolu speciālistus pieteikties saskarsmes radošajai darbnīcai | 08.11.2012.

Labklājības ministrija (LM) aicina pieteikties radošajai darbnīcai „Bērna emocijas un audzināšana", ko 2012.gada 23.novembrī rīkos Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) Ģimeņu ar bērniem atbalsta departaments.

Dalībai darbnīcā var pieteikties pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogi un viņu palīgi. Dalībniekiem mācīs apzināt robežas, kas atbilst bērna vecumposmam un vajadzībām, un saprast uzvedības iemeslus un mērķus, kā arī praktiskajās nodarbībās pilnveidot emociju atpazīšanas prasmes un iemaņas.

VBTAI savā ikdienas darbā bieži saskaras ar speciālistu un vecāku jautājumiem par pirmsskolas vecuma bērnu uzvedības iemesliem un mērķiem, spēju adaptēties jaunā vidē un emociju paušanu. Ņemot vērā šo interesi, ir izveidota radošās darbnīcas programma, kuras mērķis ir pilnveidot pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogu un viņu palīgu izpratni par bērnu emocionālo audzināšanu.

Radošā darbnīca no plkst.10.00 līdz 14.30 notiks VBTAI telpās Rīgā, Ventspils ielā 53, 3.stāva zālē.  Dalība nodarbībā ir bez maksas, taču vietu skaits ir ierobežots.

Interesenti dalībai seminārā var pieteikties līdz 16.novembrim, zvanot pa tālruni 67 359 147 vai, rakstot uz e-pastiem ilze.garkalne@bti.gov.lv vai agija.bogdanova@bti.gov.lv.


Informāciju sagatavoja:

Zane Brīvmane, LM Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26134505,  zane.brivmane@lm.gov.lv