Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 11.11.2012.

Pirmdiena, 12.novembris

Ø  Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) speciālisti:

 • pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu Jelgavas 6. vidusskolā;
 • pārrunās bērnu tiesību jautājumus ar Daugavpils Universitātes studentiem.

Otrdiena, 13.novembris

Ø  VBTAI speciālisti:

 • piedalīsies audžuģimeņu pašpalīdzības grupā Rēzeknē;
 • pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu Rīgas Purvciema vidusskolā, Aleksandrovas speciālajā internātpamatskolā, Madonas novada Mētrienas pamatskolā, Lažas speciālajā internātpamatskolā, un Bērnu sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas centrā „Umurga";
 • piedalīsies bāriņtiesu priekšsēdētāju zināšanu pilnveides seminārā Liepājā.

Ø  Nodarbinātības valsts aģentūru apmeklēs Zviedrijas nodarbinātības dienesta pārstāvji, lai dalītos pieredzē par darbu ar ilgstošajiem un pirmspensijas vecuma bezdarbniekiem, kā arī jauniešiem bezdarbniekiem. Tāpat kolēģi apspriedīs Latvijas un Zviedrijas nodarbinātības speciālistu sadarbību ar darba devējiem un pašvaldībām.

Trešdiena, 14.novembris

Ø  VBTAI speciālisti:

 • Rīkos Semināru VBTAI Bērnu tiesību aizsardzības departamenta inspektoriem Rīgā;
 • piedalīsies Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības organizētajā konferencē „No stresa un vardarbības brīva pedagoga darba vide".

Ceturtdiena, 15.novembris

Ø  LM valsts sekretāre Ieva Jaunzeme piedalīsies konferencē Ziemeļvalstu labklājības modelis: Kas izmantojams Latvijā? (The Nordic Welfare Model: What's in it for Latvia?). Konference notiks Stokholmas Ekonomikas augstskolā Rīgā.

Ø  VBTAI speciālisti:

 • piedalīsies starptautiskajā pieredzes apmaiņas seminārā „Sistēmā balstīta bērnu iestāžu revīzija";
 • apmeklēs Slimību profilakses un kontroles centra organizēto semināru „Narkotiku lietošanas tendences Eiropā un Latvijā: aktualitātes un problēmas risinājumi".

Piektdiena, 16.novembris

Ø  Labklājības ministre Ilze Viņķele:

 • plkst.10.00 viesnīcā „Tallink Hotel Rīga" atklās Valsts darba inspekcijas rīkoto konferenci;
 • plkst.12.00 Ministru kabinetā piedalīsies Demogrāfisko lietu padomes sēdē, kurā plānota diskusija par sadarbību un dialogu ar latviešiem ārzemēs, reemigrācijas plānu, kā arī latviešu valodas stiprināšanas iespējām un iekļaujošo izglītību mītnes zemēs;
 • plkst.16.00 Latvijas Mākslas Akadēmijas jaunajā izstāžu zālē piedalīsies svinīgajā Ministru kabineta balvas pasniegšanas ceremonijā.

Ø  LM plkst. 13.30 organizēs sanāksmi ar cilvēku ar invaliditāti nevalstisko organizāciju pārstāvjiem, kurā pārrunās aktuālos jautājumus saistībā ar Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijas īstenoto Eiropas Sociālā fonda projektu „Darbspēju vērtēšanas sistēmas pilnveidošana" un Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansēto projektu „E-veselība". Tāpat dalībnieki debatēs par aktualitātēm normatīvo aktu jomā invaliditātes izraisīto seku mazināšanai.

Sanāksme notiks Cilvēku ar invaliditāti informācijas un vides pieejamības centrā „VAR" (biedrības „Apeirons" telpās)  Rīgā, Kr.Valdemāra ielā 38.

Ø  VBTAI speciālisti pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu Rīgas 2.speciālajā pirmsskolas izglītības iestādē un Mālpils internātpamatskolā.

 

Informāciju sagatavoja:

Zane Brīvmane, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26134505,  zane.brivmane@lm.gov.lv