Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
LM notiks seminārs par bērna vietu vecāku šķiršanās procesā | 14.11.2012.

Labklājības ministrija (LM) līdz 2013.gada 3.decembrim aicina bāriņtiesu, tiesu, kā arī citu juridisko profesiju pārstāvjus pieteikties semināram „Bērns vecāku šķiršanās gadījumā: juridiskās, psiholoģiskās un pedagoģiskās sekas".

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) rīkotais seminārs notiks 14.decembrī. Tajā plānots pārrunāt vairākus jautājumus, piemēram, kādas ir bērnu psiholoģiskās problēmas, ko ietekmē vecāku konflikti un šķiršanās, kāda ir tiesas loma šķiršanās procesā. Tāpat semināra dalībnieki meklēs atbildes uz jautājumiem, ko vēlas bērni vecāku šķiršanās gadījumā, kāda varētu būt vecāku vienošanās un ko bērni sagaida no tiesas lēmuma.

Semināru vadīs AL-Institut (Vācija) dibinātājs Aloizs Leijendekers (Aloys Leyendecker), mediators ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi mediācijā un mediācijas apmācību vadīšanā, Erfurtes Lietišķo zinātņu universitātes mediācijas treneris, ģimenes psihoterapeits, BMWA, BAFM, IM apmācību vadītājs, diplomēts pedagogs.

Seminārs no plkst.11.00 līdz 13.00 norisināsies Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātē, Rīgā, Aspazijas bulvārī 5, 308.telpā.

Dalība tajā ir bez maksas, tomēr vietu skaits ir ierobežots. LM aicina savlaicīgi pieteikt dalību seminārā, sazinoties ar VBTAI Bāriņtiesu un audžuģimeņu departamenta galveno inspektori Līgu Teteri pa tālruņiem 67359150, 26808544 vai elektroniski: liga.tetere@bti.gov.lv.

Informāciju sagatavoja:

Zane Brīvmane, LM Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26134505,  zane.brivmane@lm.gov.lv