darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
LM aicina pieteikties EK atbalstam sociālās politikas eksperimentēšanas ieviešanai ES | 21.11.2012.

eucom.png - 5.48 KB

Labklājības ministrija (LM) aicina organizācijas līdz 2013.gada 3.janvārim pieteikties Eiropas Savienības (ES) nodarbinātības un sociālās solidaritātes programmas „Progress" ietvaros izsludinātajam iepirkumu konkursam „Atbalsta pakalpojumi politikas eksperimentēšanas ieviešanai ES".

Pakalpojuma līguma mērķis ir atbalsta pakalpojumu Eiropas Komisijai (EK) nodrošināšana sociālās politikas eksperimentēšanas attīstībai ES, t.i. sociālās un nodarbinātības politikas inovāciju un reformu testēšanai pirms ieviešanas.

Atbalsta pakalpojumi palīdzēs EK atbalstīt dalībvalstu centienus ieviest inovācijas un modernizēt sociālo politiku, nodrošinot labāko Eiropas ekspertīzi attiecībā uz sociālās politikas eksperimenta izstrādes, ieviešanas un novērtēšanas metodēm, kā arī sniegs ieguldījumu organizāciju un valsts pārvaldes iestāžu sociālās eksperimentēšanas izpratnes veidošanā un kapacitātes stiprināšanā, galvenokārt organizējot apmācības, informēšanas sesijas, kā arī, veidojot komunikācijas rīkus.

Pretendentam būs jāuzņemas atbildība par šādu pasākumu izstrādi:

1) jāizveido ieinteresēto pušu kopiena ar specializēta tīmekļa satura atbalstu;

2) jānodrošina kopienas saziņas un apmācības rīku sagatavošana;

3) jānodrošina  individuāli pielāgotu konsultāciju sniegšana par sociālās politikas eksperimentu pēc Komisijas pieprasījuma.

Maksimālā līguma cena gadā ir 450 000 EUR. Līgums var būt pagarināts 2 reizes. Maksimālā līguma cena ar pagarināšanas iespējām ir 1 350 000 EUR.

Iepirkuma konkursa dokumenti (angļu valodā) ir pieejami EK interneta vietnē: http://ec.europa.eu/social/main.jsp?catId=625&langId=en. Sīkāku informāciju par dalību konkursā iespējams saņemt, rakstot uz e-pastu EMPL-VT-2012-081@ec.europa.eu.

Sociālā eksperimentēšana ir viena no aktivitātēm, ko 2008.-2013.gadā finansē ES nodarbinātības un sociālās solidaritātes programma „Progress". Sociālās eksperimentēšanas būtība ir testēt plānotās politikas vai atsevišķu politikas aktivitāšu ietekmi nelielās iedzīvotāju grupās, lai novērtētu to efektivitāti, pirms pieņemt lēmumu par politikas ieviešanu nacionālā līmenī.

 

Informāciju sagatavoja:

Zane Brīvmane, LM Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26134505,  zane.brivmane@lm.gov.lv