Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 30.11.2012.

Pirmdiena, 3.decembris

Ø  Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Inese Kalvāne plkst.15.00 piedalīsies preses konferencē, kurā informēs par 4. Latvijas nacionālo izstādi darbam un karjeras iespējām "Darbs EXPO 2012", kā arī par aktuālajiem nodarbinātības pasākumiem, darbā iekārtošanās un pārkvalifikācijas iespējām Latvijā un ārzemēs.

Preses konference notiks viesnīcas "Gutenbergs" konferenču zālē "Johans", Rīgā, Doma laukumā 1.

Ø  Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) speciālisti pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu sporta klubā „Profesionālais boksa klubs Jūrmala".

Otrdiena, 4.decembris

Ø  NVA plkst.14.00 Jēkabpils agrobiznesa koledžas zālē, Pasta ielā 1, rīkos semināru „NVA, pašvaldību un darba devēju sadarbība nodarbinātības veicināšanai" pašvaldību speciālistiem un darba devējiem.

Seminārā klausītājus informēs par NVA jaunajiem nodarbinātības pasākumiem, to īstenošanu, kā arī par nodarbinātības veicināšanas aspektiem un aktualitātēm pašreizējās ekonomiskajā situācijā.

Ø  VBTAI speciālisti:

  • apmeklēs audžuģimeņu atbalsta grupu Zantē un Zilupes novada audžuģimenes;
  • pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu Palsmanes speciālajā internātpamatskolā;
  • tiksies ar Zilupes novada bāriņtiesu un Sociālo dienestu;
  • pārbaudīs bāriņtiesas lietvedībā esošās lietas Zilupes novada bāriņtiesā.

Trešdiena, 5.decembris

Ø  Labklājības ministrijas (LM) Darba tirgus politikas departamenta direktors Imants Lipskis piedalīsies laikraksta "Dienas Bizness" organizētajā konferencē Biznesa prognozes 2013, kurā diskutēs par darba tirgus mobilitāti.

Konference notiks viesnīcā „Radisson BLU Latvija", Rīgā, Elizabetes ielā 55.

Ø  NVA apmeklēs Sanktpēterburgas Darba un iedzīvotāju nodarbinātības komitejas delegācija.  Vizītes laikā viesi iepazīsies ar NVA īstenoto nodarbinātības politiku un bezdarba mazināšanas un nodarbinātības veicināšanas pasākumiem Latvijā, izvērtēs pieredzes apmaiņas un sadarbības iespējas. Vizīte turpināsies līdz 7.decembrim.

Ø  NVA Krāslavas filiāles zālē (Krāslavā, Grāfu Plāteru ielā 9) plkst.10.00 notiks seminārs „NVA, pašvaldību un darba devēju sadarbība nodarbinātības veicināšanai".

Ø  VBTAI notiks bērnu tiesību aizsardzības inspektoru seminārs.

Ceturtdiena, 6.decembris

Ø  Labklājības ministre Ilze Viņķele plkst.16.00 piedalīsies Valsts sociālās aprūpes centra „Rīga" 90 gadu jubilejas svinībās.

Ø  NVA Saldus filiālē (Saldū, Avotu ielā 12) plkst.10.00 notiks EURES informatīvā diena.

Ø  NVA plkst.10.00 Zemgales reģiona Kompetenču centrā (Jelgavā, Svētes ielā 33) rīkos semināru „NVA, pašvaldību un darba devēju sadarbība nodarbinātības veicināšanai".

Piektdiena, 7.decembris

Ø  Labklājības ministre Ilze Viņķele plkst. 12.00 atklās darbam un karjeras izaugsmei veltīto starptautisko izstādi „Darbs EXPO 2012".

Izstādē „Darbs EXPO" 7. un 8. decembrī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā NVA un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) stendā strādās NVA darbinieki, speciālisti karjeras jautājumos, kā arī 15 EURES konsultanti no Apvienotās Karalistes, Vācijas, Zviedrijas, Norvēģijas, Somijas, Polijas, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas. Izstādes apmeklētāji varēs saņemt individuālas konsultācijas par brīvajām darba vietām, dzīves un darba apstākļiem šajās valstīs.

Ø  NVA Ogres novada Domes zālē (Ogrē, Brīvības ielā 33) plkst.10.00 rīkos semināru „NVA, pašvaldību un darba devēju sadarbība nodarbinātības veicināšanai".

Ø  LM Darba tirgus politikas departamenta, NVA, Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvji ar Stokholmas nodarbinātības dienesta pārstāvjiem diskutēs par jauniešu bezdarba mazināšanas pasākumiem.

Ø  LM Sociālās apdrošināšanas departamenta pārstāvji Tallinā (Igaunija) piedalīsies diskusijā par Baltijas pensiju fonda darbības rezultātiem.

Ø  VBTAI speciālisti:

  • piedalīsies mediācijas apmācībās;
  • pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu Daugavpils Logopēdiskajā internātpamatskolā - attīstības centrā.

Sestdiena, 8.decembris

Ø  Labklājības ministre Ilze Viņķele un LM Bērnu un ģimenes politikas departamenta direktore Līvija Liepiņa plkst. 12.00 piedalīsies VBTAI un  Sociālo pakalpojumu aģentūras rīkotajā audžuģimeņu Ziemassvētku pasākumā, kas notiks Rīgas Latviešu Biedrības namā.

Ø  VBTAI speciālisti piedalīsies meditācijas apmācībās.

 

Informāciju sagatavoja:

Zane Brīvmane, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26134505,  zane.brivmane@lm.gov.lv