darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministre pateicas Saeimai par pieņemtajiem grozījumiem likumā „Par valsts pensijām” | 19.06.2008.

Labklājības ministre Iveta Purne (ZZS) ir gandarīta par Saeimas šodien pieņemtajiem grozījumiem likumā „Par valsts pensijām", kas jau no 2009. gada paredz konkrētus uzlabojumus Latvijas pensijas vecuma ļaudīm.

Ministre atzinīgi vērtē to, ka no 2009. gada 1. janvāra visām pensijām noteikta piemaksa par katru darba stāža gadu, kas uzkrāts līdz 1995. gada 31. decembrim, ne mazāk kā 70 santīmu apmērā. I. Purne arī atzīst: „Piemaksas noteikšana ne mazāk kā 70 santīmu apmērā dod mums mandātu strādāt, lai šī piemaksa noteikti būtu vēl augstāka".

Atzinīgi vērtējams arī tas, ka no 2009. gada 1. oktobra reizi gadā indeksēs pilnīgi visas pensijas neatkarīgi no to apmēra.

Ministre izsaka pateicību un augstu novērtē Labklājības ministrijas sadarbību ar Saeimas Sociālo un darba lietu komisiju, jo pateicoties šai sadarbībai tik operatīvi izdevies virzīt šos būtiskos grozījumus  likumā „Par valsts pensijām".

„Ir ļoti svarīgi, ka šie priekšlikumi attiecībā uz visu pensiju indeksāciju un palielinātajām pensiju piemaksām, ko Labklājības ministrija bija iesniegusi Ministru kabinetā un, kas bija skatāmi kopā ar nākošā gada budžetu, jau tagad ir guvuši skaidru apstiprinājumu Saeimā," norāda ministre.

Informāciju sagatavoja:

Gunta Skrebele, labklājības ministres preses sekretāre, 7021685; 29494943; gunta.skrebele@lm.gov.lv