Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas (LM) un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 01.02.2008.

Otrdiena, 5.februāris

 • Labklājības ministre Iveta Purne plāno doties uz Paula Stradiņa slimnīcu, lai sveiktu daugavpilieti Žannu Šamani un viņas 31.janvārī dzimušos trīnīšus.
 • Sociālo pakalpojumu pārvaldē (SPP) notiks seminārs valsts sociālās aprūpes centru direktoriem par sociālo pakalpojumu kvalitātes kontroli, pakalpojuma saņemšanas kārtību un citiem jautājumiem.

Seminārs plkst. 11.00 noritēs SPP telpās Kurbada ielā 2.

 • Labklājības ministrijā plkst.14.00 notiks diskusija par sociālo pakalpojumu uzlabošanu, kurā aicināti piedalīties nevalstisko organizāciju, valsts institūciju un pašvaldību pārstāvji.

Diskusija noritēs LM Skolas ielā 28, 6.stāva zālē (sētas māja).

Trešdiena, 6.februāris

 • Labklājības ministre I. Purne un LM speciālisti plkst.10.00 piedalīsies Nacionālās trīspusējās sadarbības padomes (NTSP) sēdē, kurā diskutēs par sociālo partneru nesaskaņotajiem priekšlikumiem saistībā ar grozījumiem Darba likumā.

NTSP sēde notiks Ministru kabineta Zaļajā zālē.

 • Labklājības ministre I.Purne parakstīts ģenerālvienošanos starp LM, Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrību un Latvijas valsts iestāžu, pašvaldību, uzņēmumu un finanšu darbinieku arodbiedrību.

Ģenerālvienošanās mērķis - ar sociālā dialoga palīdzību uzlabot valsts sociālās aprūpes un rehabilitācijas institūciju personāla un finanšu resursu vadību, valsts sociālās aprūpes un rehabilitācijas uzdevumu izpildi, kā arī darba attiecības, pārvaldes, saziņas un līdzdalības formas.

 • SPP plkst. 14.00 notiks seminārs Rīgas rajonu/priekšpilsētu Sociālo dienestu atbalsta nodaļu ģimenēm ar bērniem vadītājiem par valsts finansēto sociālo pakalpojumu bērniem saņemšanas kārtību.

Seminārs noritēs SPP telpās Kurbada ielā 2.

 • LM Dzimumu līdztiesības nodaļas vadītājs Kristaps Petermanis Viļņā (Lietuva) piedalīsies Eiropas Dzimumu līdztiesības institūta valdes sēdē, kurā plānots diskutēt par institūta tālāko darbību.

Ceturtdiena, 7.februāris

 • Labklājības ministre I.Purne kopā ar Latvijas Pensionāru federācijas vadītāju Ainu Verzi tiksies ar Ministru prezidentu Ivaru Godmani, lai spriestu par aktuālajiem jautājumiem sociālajā jomā.
 • Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) plkst. 11.00 notiks aģentūras filiāļu vadītāju informatīvā sanāksme, kurā izskatīs vairākus ar nodarbinātību saistītus jautājumus, t.sk., par bezdarbnieku apmācību un skolēnu vasaras nodarbinātību 2008.gadā.

Sanāksme notiks NVA telpās Kr.Valdemāra ielā 38 k-1 (1.stāva zālē). 

 • LM plkst.14.00 organizēs tikšanos ar lielāko invalīdu nevalstisko organizāciju vadītājiem, lai diskutētu par Invalīdu lietu nacionālās padomes darba pilnveidošanu un pārrunātu citus aktuālos sadarbības jautājumus.

Tikšanās notiks Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācijas "Sustento" telpās Rīgā, Nīcgales ielā 26-315.

Piektdiena, 8.februāris

 • SPP plkst.13.00 notiks valsts sociālās aprūpes centru direktoru padomes sēde, kurā izskatīs aktuālos sociālos jautājumus.

Informāciju sagatavoja:
Vineta Bērziņa, Komunikācijas departamenta direktore, 7021632, 26497758, vineta.berzina@lm.gov.lv,
Marika Kupče, sabiedrisko attiecību speciāliste, 7021665, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv