darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
Iepazīstinās ar OECD nevienlīdzības noteikšanas metodi | 24.01.2013.

Piektdien, 25.janvārī, plkst.10.00 Labklājības ministrijā (LM) notiks Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) eksperta Mauro Pisu (Francija) seminārs „Reconciling inequality and growth objectives: can it be done?” (Saskaņojot nevienlīdzības mazināšanas un izaugsmes mērķus – vai tas ir iespējams?).

Semināra laikā OECD eksperts klātesošos iepazīstinās ar OECD izmantoto ienākumu koncepciju un to interpretācijas un analīzes iespējām saistībā ar nevienlīdzības rādītājiem.

Seminārs no plkst.10.00 līdz 12.30 notiks LM 6.stāva zālē Rīgā, Skolas ielā 28. Pasākumā aicināti piedalīties visu nozaru ministri, Saeimas deputāti, valsts un pašvaldību iestāžu pārstāvji, eksperti, žurnālisti, uzņēmēji.

Seminārs notiek Ministru prezidenta Valda Dombrovska uzdevumā veidojamās Nevienlīdzības mazināšanas darba grupas ietvaros.

OECD Ekonomikas departamentā kā ekonomists Mauro Pisu strādā kopš 2010.gada. Viņš ir ieguvis ekonomikas doktora grādu Notingemas universitātē. M.Pisu ir publicējis virkni publikāciju vairākos izdevumos OECD Journal: Economic Studies, The World Economy, Canadian Journal of economics, u.c.

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv.