Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministre izsniedz profesionālās kvalifikācijas apliecības cilvēkiem ar invaliditāti | 26.06.2008.

Labklājības ministre Iveta Purne (ZZS) šodien izsniedza izglītības apliecības projekta „Profesionālās izglītības pieejamības uzlabošanas invalīdiem Zemgales reģionā" dalībniekiem.

„Sociālās rehabilitācijas attīstību Latvijā raksturo atslēgvārdi - informācija un izglītība. Tāpēc ir būtiski, ka izmantojot Eiropas Savienības struktūrfondu līdzekļus sociālas izslēgtības mazināšanai, Latvijā tiek attīstītas inovatīvas, sociāli iekļaujošas izglītības programmas," norāda I. Purne.

Ministre pateicās Zemgales reģionālajam Pieaugušo izglītības centram par nozīmīgo ieguldījumu projekta idejiskajā un saturiskajā risinājumā, norādot, ka realizētais projekts paplašina darba iespējas cilvēkiem ar invaliditāti un dod ieguldījumu visai sabiedrībai kopumā.

Savukārt programmas dalībniekus ministre aicināja neapstāties pie sasniegtā: „Ceru, ka iegūtās zināšanas būs spēcīgs motivējošs faktors tālākajās dzīves un darba gaitās. Aicinu jūs turpināt studijas un izmantot savu jauniegūto specialitāti, rodot jaunas iespējas darba tirgū".

Informāciju sagatavoja:

Gunta Skrebele, labklājības ministres preses sekretāre, 7021685; 29494943; gunta.skrebele@lm.gov.lv