darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
LM plāno uzlabot sociālās rehabilitācijas pakalpojumu saņemšanu | 26.06.2008.

Lai padarītu cilvēkiem vieglāk pieejamus sociālās rehabilitācijas pakalpojumus, Labklājības ministrija (LM) rosina noteikt iespēju cilvēkiem saņemt ne tikai 21 dienu ilgus sociālās rehabilitācijas pakalpojumus, bet arī līdzvērtīgu intensīvu 14 dienu ilgu sociālās rehabilitācijas kursu.

Līdz ar 14 dienu pakalpojuma ieviešanu tiktu samazinātas rindas sociālās rehabilitācijas pakalpojumu saņemšanai, kā rezultātā 2008.gadā sociālo rehabilitāciju varētu saņemt papildus 168 cilvēki.

To paredz LM izstrādātie grozījumi Ministru kabineta noteikumos par kārtību, kādā personas saņem sociālās rehabilitācijas pakalpojumus sociālās rehabilitācijas institūcijās, un prasībām sociālās rehabilitācijas pakalpojumu sniedzējiem. Tie šodien, 26.jūnijā izsludināti Valsts sekretāru sanāksmē un vēl būs jāskata valdībā.

Tāpat minētie grozījumi paredz iespēju cilvēkiem saņemt sociālās rehabilitācijas pakalpojumus uzreiz pēc medicīniskās rehabilitācijas kursa beigām. Līdz ar to būs iespējams uzlabot iespējamos rehabilitācijas rezultātus, jo tiks nodrošināta medicīniskās un sociālās rehabilitācijas nepārtrauktība.

Sociālā rehabilitācija nozīmē cilvēka sociālo spēju atjaunošanu vai uzlabošanu, lai atgrieztu cilvēku sabiedriskajā un darba dzīvē, atjaunojot vai apmācot tām prasmēm, kas dažādu apstākļu dēļ ir zudušas.

Informāciju sagatavoja:

Ilona Jurševska, Komunikācijas departamenta direktore, 7021632, 26110065, ilona.jursevska@lm.gov.lv

Ilze Svikliņa, sabiedrisko attiecību speciāliste, 7021590, 28341987, ilze.sviklina@lm.gov.lv