Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Valsts sociālo aprūpes centru „Zemgale” vadīs Ilgonis Leišavnieks | 04.02.2013.

No pirmdienas, 4.februāra, valsts sociālā aprūpes centra (VSAC) „Zemgale" direktora pienākumus sāk pildīt Ilgonis Leišavnieks.

I.Leišavniekam ir akadēmiskā augstākā izglītība (maģistra grāds sabiedrības vadības zinātnēs), kā arī augstākā izglītība sociālā darba specialitātē.

I.Leišavniekam ir ilggadēja pieredze sociālās aprūpes un sociālās palīdzības jomā, jo viņš pirms savas profesionālās darbības uzsākšanas VSAC „Zemgale" ir strādājis Ķekavas pašvaldības sociālajā dienestā, kā arī bijis Labklājības ministrijas (LM) Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības departamenta Sociālo pakalpojumu nodaļas vadītājs. Tāpat I.Leišavnieks ir darbojies Īpašu uzdevumu ministra elektronisko lietu sekretariātā un Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijā.

Kopš 2009.gada I.Leišavnieks ir Ķekavas novada domes deputāts.

Atgādinām, ka VSAC Zemgale direktori Martu Intenbergu no 22.oktobra atbrīvoja no direktores amata par viņas rīcībā konstatētajiem pārkāpumiem. Gada nogalē LM izsludināja konkursu uz vakanto VSAC „Zemgale" direktora amatu. Kopumā uz minēto amatu bija pieteikušies 16 pretendenti. 

VSAC „Zemgale" ir LM padotībā esoša iestāde. Tā sastāvā ir sešas filiāles - Iecava, Īle, Jelgava, Ķīši, Ziedkalne, Kauguri. VSAC „Zemgale" šobrīd atrodas 937 cilvēki ar smagiem garīga rakstura traucējumiem.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv.