Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas (LM) un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 27.06.2008.

Pirmdiena, 30.jūnijs

Ø      Sociālo pakalpojumu pārvaldes direktore Ruta Celitāne piedalīsies asociācijas "Dzīvesprieks" rīkotajā konferencē "Jaunu profesionālās izglītības un dzīves prasmju programmu izstrāde jauniešiem riska situācijās".

Konference no plkst. 9.30 notiks Rīgā, Stokholmas Ekonomikas augstskolā, Alberta ielā 13.

Trešdiena, 2.jūlijs

Ø      Kādas izmaiņas saistībā ar darba laika organizēšanu sagaida darbiniekus un darba devējus Eiropas Savienībā un Latvijā? Kā uzlabot darba un ģimenes dzīves savienošanu? Kas ir pagaidu darbinieki un kādi darba apstākļi ir viņiem jānodrošina? Kā uz plānotām izmaiņām raugās sociālie partneri?

Lai rastu atbildes uz šiem jautājumiem, kas saistīti ar grozījumiem Eiropas Parlamenta un Padomes direktīvu projektos "Par konkrētiem darba laika organizēšanas aspektiem" un "Pagaidu darbinieku darba apstākļiem", aicinām Jūs piedalīties Labklājības ministrijas organizētajā preses konferencē trešdien, 2.jūlijā plkst.11.00, Skolas ielā 28, Portretu zālē (3.stāvs sētas māja).

Preses konferencē piedalīsies labklājības ministre Iveta Purne, Labklājības ministrijas Darba departamenta direktors Mārtiņš Brencis, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības priekšsēdētāja vietnieks Egils Baldzēns, Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektore Elīna Egle.

Ceturtdiena, 3.jūlijs

Ø      Labklājības ministre Iveta Purne:

o       plkst.13.00 pasniegs Ministru kabineta Atzinības rakstu Latvijas Pensionāru federācijas priekšsēdētājai Ainai Verzei un pateicības rakstu Latvijas Pensionāru federācijas domes un valdes loceklim Kārlim Bormanim. Svinīgais pasākums notiks Labklājības ministrijā, Skolas ielā 28, Portretu zālē.

o       plkst. 18.00 piedalīsies pasākumu ciklā „Tautiešu mēnesis 2008". Pasākums notiks Latviešu biedrības nama Zelta zālē.

 Piektdiena,4.jūlijs

Ø      Labklājības ministre Iveta Purne dosies reģionālajā vizītē uz Saldu, kuras laikā tiksies ar pensionāriem, apmeklēs Saldus rajona pansionātu „Atpūtas" un Saldus rajona Veco ļaužu un invalīdu pansionātu „Ābeles".

Vizītes laikā plkst. 10.00 Pensionāru dienas centrā, Kuldīgas ielā 13 labklājības ministre I. Purne tiksies ar interesentiem, lai pārrunātu aktuālos pensiju jautājumus.

Ø      Valsts aģentūrā „Tehnisko palīglīdzekļu centrs" zviedru riteņkrēslu „Phantera" ražotāja uzņēmuma pārstāvji iepazīstinās aģentūras ergoterapeitus ar savu jaunāko produkciju, kā arī informēs par tehniskā palīglīdzekļa pielāgošanas iespējām, ņemot vērā cilvēka funkcionālos traucējumus un anatomiskos defektus.

Savukārt laikā no plkst.11.00 līdz 16.00 iedzīvotājiem aģentūrā būs iespēja par velti veikt riteņkrēslu „Phantera" tehnisko apkopi un remontu (bojāto detaļu nomaiņu). Tā kā apkalpojamo iedzīvotāju skaits ir ierobežots, aģentūra aicina visus interesentus iepriekš pieteikties pa tālr. 67185458.

Informāciju sagatavoja:

Ilona Jurševska, Komunikācijas departamenta direktore, 7021632, 26110065, ilona.jursevska@lm.gov.lv

Marika Kupče, sabiedrisko attiecību speciāliste, 7021665, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv