darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
SIVA direktorei R.Simsonei piemērots disciplinārsods – atbrīvošana no amata | 12.02.2013.

Valdība otrdien, 12.februārī, atbalstīja labklājības ministres Ilzes Viņķeles rīcību, piemērojot Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) direktorei Regīnai Simsonei disciplinārsodu - atbrīvošanu no amata.

Līdz ar to, pamatojoties uz valdības lēmumu, labklājības ministre Ilze Viņķele ir tiesīga pieņemt lēmumu par iepriekšminētā disciplinārsoda piemērošanu.
 
Šāds lēmums ir pieņemts, ievērojot disciplinārlietās konstatētos pārkāpumus. Proti, R.Simsones rīcībā ir konstatēti vairāki smagi pārkāpumi. Tie ir dokumentu viltošana - to sagatavošana ar atpakaļejošu datumu, lai izvairītos no atbildības par pārkāpumiem grāmatvedības kārtošanā un neefektīvā iestādes darba organizēšanā, un tiesību normām neatbilstošas grāmatvedības sistēmas izveidošana iestādē, tādējādi radot finanšu līdzekļu piesavināšanās risku vairāk, kā Ls 300 000 apmērā.

R.Simsones rīcībā papildus ir konstatēti vēl arī citi būtiski pārkāpumi saistībā ar vairāku prettiesisku telpu nomas līgumu noslēgšanu un prettiesiska sporta un izklaides pakalpojuma sniegšanu, tādējādi izšķērdējot finanšu līdzekļus gan arī saistībā ar apzināti neefektīvas iekšējās kontroles sistēmas izveidi transportlīdzekļu lietošanā, gan saistībā ar prettiesiskas darba samaksas sistēmas izveidi SIVA reģionālo atbalsta punktu vadītājiem.

LM materiālus par disciplinārlietās konstatētajiem pārkāpumiem nosūtīs tiesībsargājošām iestādēm tālākai izmeklēšanai.

SIVA direktores pienākumus pagaidām turpina pildīt SIVA direktores vietniece Ingrīda Misūna.

Informāciju sagatavoja:
Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825, e-pasts marika.kupce@lm.gov.lv.