Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
LM atklāta VSAC „Rīga” klientu darbu izstāde | 20.02.2013.

Gleznojumi, keramika, dažādās tehnikās tapuši rokdarbi - šos un citus darbus iespējams aplūkot valsts sociālās aprūpes centra (VSAC) „Rīga" filiāļu klientu darbu izstādē, kas otrdien, 19.februārī, atklāta Labklājības ministrijā (LM).

Apskatāmo darbu vidū ir gan dabas velšu dekori Lieldienu noskaņās, gan Ziemassvētku eņģeļi un rūpīgi izadītas vilnas zeķes, gan vasarīgi gliemežvāku veidojumi, gan gleznojumi bagātīgās rudens krāsās. Izstādes mērķis ir LM darbiniekiem un ministrijas apmeklētājiem ļaut ielūkoties dažādajās radošajās aktivitātēs, kas norisinās filiālēs, novērtēt to klientu talantu, izdomu, rūpību un radošo dzirksti.

Izstādē piedalās visu VSAC „Rīga" filiāļu iemītnieki - sākot no bērniem, beidzot ar cilvēkiem cienījamā vecumā. Kopumā VSAC „Rīga" ir septiņas filiāles: „Kalnciems", „Teika", „Ezerkrasti", „Jugla", „Rīga", „Pļavnieki" un „Baldone".

Izstāde būs aplūkojama līdz marta nogalei. Savukārt aprīlī LM plānots iekārtot VSAC „Vidzeme" filiāļu klientu darbu ekspozīciju.

Kopumā LM pārraudzībā ir pieci valsts sociālās aprūpes centri: „Rīga", „Vidzeme", „Kurzeme", „Zemgale" un „Latgale" ar 30 filiālēm. Tajos kopumā dzīvo 4530 klienti.

Fotogrāfijas no VSAC „Rīga" klientu darbu izstādes iespējams apskatīties šeit: www.flickr.com/photos/lm_foto/sets/72157632799530481/with/8488749856/


Informāciju sagatavoja:
Zane Brīvmane, LM Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26100727,  zane.brivmane@lm.gov.lv