darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 22.02.2013.

Pirmdiena, 25.februāris
 Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) speciālisti tiksies ar Rēzeknes novada domes Sociālā dienesta pārstāvjiem, lai debatētu par sadarbību ar bāriņtiesām un citiem aktuāliem jautājumiem bērnu tiesību jomā.

Otrdiena, 26.februāris
 VBTAI speciālisti:

 • pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu Elejas vidusskolā, Jelgavas novada sociālās aprūpes un rehabilitācijas centrā un Līgatnes novada vidusskolā;
 • rīkos seminārus bāriņtiesām Daugavpilī par Civillikuma grozījumiem, kā arī par skaidrojumu sniegšanu saistībā ar izmaiņām likumdošanā bāriņtiesu darbības jautājumos Daugavpils novada domē;
 • pārbaudīs Rīgas bāriņtiesas lietvedībā esošās lietas.

 Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Liepājas filiāles konsultants EURES jautājumos A.Segliņš Turku (Somijā) Eiropas Darba dienā informēs par aktuālo Latvijas darba tirgus situāciju un tendencēm, pieejamajām vakancēm. Pārstāvis piedalīsies arī EURES darbiekārtošanas informācijas dienā un seminārā par dzīves, darba, studiju un mācību iespējām Somijā.

 NVA speciālisti piedalīsies Daugavpils Universitātes rīkotajā seminārā „Iespējas studējošajiem un augstskolu beidzējiem". Tajā informēs par EURES piedāvātajiem pakalpojumiem, par iespējām saņemt informāciju par dzīves un darba apstākļiem, kā arī studiju un darba iespējām Eiropas Savienības un Eiropas ekonomiskās zonas valstīs, kā arī par EUROPASS mobilitātes dokumentiem. Tāpat klātesošos informēs par Latvijas izglītības dokumentu atzīšanu citās valstīs un ārvalstīs iegūtas profesionālās kvalifikācijas atzīšanu Latvijā, par ERASMUS programmu un brīvprātīgā darba iespējām.

Seminārs plkst.14.00 notiks Daugavpilī, Vienības ielā 13, 301.auditorijā.

Trešdiena, 27.februāris
 Labklājības ministre Ilze Viņķele Briselē 27.un 28.februārī:

 • tiksies ar Baltijas valstu, Ziemeļvalstu un Polijas ministriem, lai pārrunātu sagatavošanās procesu Nodarbinātības, sociālās politikas, veselības un patērētāju lietu ministru padomes (EPSCO) sanāksmei, kā arī citas nozares aktualitātes;
 • piedalīsies EPSCO sanāksmē, kurā diskutēs par aktuāliem nodarbinātības pasākumiem, tostarp Jauniešu garantijas izveidošanu. Ministrei ir plānota tikšanās ar Eiropas Savienības nodarbinātības, sociālo lietu un iekļautības komisāru Lāslo Andoru.
 VBTAI speciālisti:
 • pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu Rēzeknes 3.vidusskolā, Daugavpils Sociālo lietu pārvaldes bērnu namā - patversmē „Priedīte";
 • rīkos konsultāciju dienas Priekuļu novadā, Siguldas novadā un Talsu novadā;
 • pārbaudīs Rīgas bāriņtiesas lietvedībā esošās lietas;
 • apmeklēs audžuģimeņu atbalsta grupu Alūksnes novadā;
 • piedalīsies Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta organizētajā Rīgas izglītības iestāžu psihologu seminārā par sadarbību ar bērnu vecākiem konfliktsituāciju gadījumos.

 Valsts darba inspekcijas speciālisti kinoteātrī „Multikino" sadarbībā ar Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūtu organizēs filmas „Labi strādā, labi atpūties" seansu un diskusiju par darba vides kvalitāti un darbinieku labsajūtas lomu uzņēmuma ilgtspējas sekmēšanā. Dalība seansā ir bez maksas, pieteikties iespējams līdz 25.februārim, rakstot uz e-pasta adresi lina.lisnere@prae.lv.

Kinoseanss plkst.14.00 notiks tirdzniecības centrā „Riga Plaza" Rīgā Mūkusalas ielā 71.

Ceturtdiena, 28.februāris
 NVA speciālisti:

 • Gulbenes filiālē (Ābeļu ielā 8) plkst.10.00 rīkos EURES informatīvo dienu;
 • piedalīsies 19. starptautiskajā izglītības izstādē „Skola 2013", kas līdz 3.martam notiks Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.

 VBTAI speciālisti pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu Rīgas 95.vidusskolā.

Piektdiena, 1.marts

 VBTAI speciālisti tiksies ar Cēsu pilsētas 3. pirmsskolas izglītības iestādes administrācijas pārstāvjiem, pedagogiem un darbiniekiem, lai runātu par bērnu drošību.

Informāciju sagatavoja:
Zane Brīvmane, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26134505,  zane.brivmane@lm.gov.lv