darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
Tehnisko palīglīdzekļu centram ir jauna mājas lapa | 02.07.2008.

Lai veicinātu sabiedrības informētību par tehniskajiem palīglīdzekļiem un to saņemšanas iespējām, valsts aģentūra Tehnisko palīglīdzekļu centrs (TPC) ir izveidojusi jaunu, lietotājiem ērtāku interneta mājas lapu.

Jaunā TPC interneta mājas lapa darbojas kopš 1.jūlija, un tā ir atrodama līdzšinējā interneta adresē http://www.tpc.gov.lv .

Lai TPC interneta mājas lapu padarītu mūsdienīgu un iedzīvotājiem vieglāk lietojamu, tiek piedāvāti vairāki jauninājumi.

Kā viens no būtiskākajiem uzlabojumiem ir pārveidotā interneta mājas lapas struktūra.

Tā ir vienkāršāka un ļauj lietotājiem ērtāk atrast sev nepieciešamo informāciju. Tā, piemēram, sadaļā Kontakti var aplūkot karti ar TPC filiāļu atrašanās vietām, kā arī atrast filiāļu darba laikus. 

Tāpat jaunajā interneta mājas lapā informācija par TPC darbību un pakalpojumiem ir pieejama vieglajā valodā. Tas padara šo informāciju vieglāk uztveramu cilvēkiem ar intelektuālās attīstības traucējumiem, cilvēkiem, kuriem latviešu valoda nav dzimtā valoda, un citiem interesentiem.

Jaunajā interneta mājas lapā ir piedāvāta arī iespēja ievērojami palielināt burtu izmērus. Līdz ar to informācija ir viegli salasāma un lietojama arī cilvēkiem ar redzes traucējumiem.

TPC ir Labklājības ministrijas padotības iestāde, kuras mērķis ir cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem savlaicīgi nodrošināt atbilstošus kvalitatīvus un modernus tehniskos palīglīdzekļus, tādējādi veicinot iespējas cilvēkiem pašiem uzlabot savas dzīves kvalitāti konkrētā situācijā.

Informāciju sagatavoja:

Ilona Jurševska, Komunikācijas departamenta direktore, 7021632, 26110065, ilona.jursevska@lm.gov.lv

Ilze Svikliņa, sabiedrisko attiecību speciāliste, 7021590, 28341987, ilze.sviklina@lm.gov.lv