Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Pārskatīs Sociālās integrācijas valsts aģentūras sniegtos pakalpojumus | 03.07.2008.

Lai iedzīvotājiem sniegtu efektīvus izglītības, profesionālās apmācības un rehabilitācijas pakalpojumus, Sociālās integrācijas valsts aģentūra (SIVA) turpina pārskatīt un pilnveidot sociālās rehabilitācijas programmas.

Turpmāk SIVA būs pieejami vairāki jauni pakalpojumu veidi sociālajā un medicīniskajā rehabilitācijā, piemēram, hidroterapijā, termoterapijā un fizikālajā terapijā.

Kopš 2007.gada par 10% ir pieaugušas SIVA sniegto pakalpojumu tiešās izmaksas, ko veido atalgojums darbiniekiem, energoresursu, apkures, ūdens, pārtikas preču un citi izdevumi, līdz ar to būtu nepieciešams paaugstināt arī maksu par atsevišķām mācību programmām un rehabilitācijas pakalpojumiem.

To paredz Labklājības ministrijas izstrādātie grozījumi par Sociālās integrācijas valsts aģentūras sniegto publisko maksas pakalpojumu cenrādi. Tie šodien, 3.jūlijā, izsludināti Valsts sekretāru sanāksmē un vēl būs jāskata valdībā.

SIVA ir LM padotības iestāde, kuras galvenais uzdevums ir palīdzēt cilvēkiem ar invaliditāti atgriezties sabiedrībā kā tās pilnvērtīgiem locekļiem. 

Šobrīd SIVA var apgūt 21 izglītības programmu - tiek piedāvātas 14 profesionālās vidējās, arodizglītības un profesionālās pamatizglītības programmas, kā arī 7 pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas. Visas SIVA apgūstamās izglītības un studiju programmas ir akreditētas.

Informāciju sagatavoja:

Ilona Jurševska, Komunikācijas departamenta direktore, 7021632, 26110065, ilona.jursevska@lm.gov.lv

Ilze Svikliņa, sabiedrisko attiecību speciāliste, 7021590, 28341987, ilze.sviklina@lm.gov.lv