darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 05.04.2013.

Pirmdiena, 8.aprīlis

Ø  Labklājības ministrijas (LM) pārstāvji Latvijas delegācijas ietvaros piedalīsies Starptautiskās Darba organizācijas 9.reģionālajā sanāksmē Oslo (Norvēģijā). Sanāksmē 51 valsts pārstāvji dalīsies pieredzē par ekonomikas, nodarbinātības, sociālās aizsardzības un darba tiesību jautājumiem. Sanāksme turpināsies līdz 11.aprīlim.

Ø  Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Bauskas filiālē (Bauskā, Rātslaukums 4) plkst.10.00 notiks EURES Informatīvā diena, kurā apmeklētāji varēs saņemt konsultācijas un informāciju par darba, mācību, karjeras, biznesa u.c. ar nodarbinātību un izglītību saistītām iespējām Eiropas valstīs.

Ø  Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) speciālisti pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu Mālpils pirmsskolas izglītības iestādē „Māllēpīte" un Liepājas Sociālā dienesta bērnu namā.

Otrdiena, 9.aprīlis

Ø  NVA speciālisti Madonā rīkos informatīvu pasākumu „NVA Madonas filiāles sniegtais atbalsts darba devējiem un 2013.gada jaunie pasākumi", kurā informēs par filiāles 2012. gada rezultātiem un sadarbību ar uzņēmējiem, subsidēto darbavietu izveidi 2013.gadā. Tāpat klātesošie saņems informāciju par projektiem „Darbavieta jaunietim", „Jauniešu brīvprātīgais darbs", „Atbalsts ilgstošajiem bezdarbniekiem ar atkarības problēmām", „Darbnīcas jauniešiem".

Pasākums plkst.11.00 norisināsies Madonas mūzikas skolas telpās, Madonā, R.Blaumaņa ielā 16.

Ø  VBTAI speciālisti pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu Rīgas 11. pirmsskolas izglītības iestādē, Rēzeknes novada Tiskādu bērnu namā un Skangaļu muižas Bērnu atbalsta un sociālās aprūpes centrā - internātā.

Ø  Valsts darba inspekcijas (VDI) speciālisti plkst.13.00 tiksies ar biedrības "Būvniecības attīstības stratēģiskā partnerība" pārstāvjiem, lai pārrunātu darba tiesību un darba aizsardzības ievērošanu būvniecības nozarē. 

Trešdiena, 10.aprīlis

Ø  NVA speciālisti plkst.11.00 Liepājas Latviešu biedrības namā (Liepājā, Rožu laukumā 5/6) rīkos NVA vakanču gadatirgu.

Ø  VBTAI speciālisti Rīgā piedalīsies kārtējā bērnu tiesību inspektoru seminārā.

Ceturtdiena, 11.aprīlis

Ø  Labklājības ministre Ilze Viņķele piedalīsies uzņēmuma „Lattelecom" sociālā projekta „Pieslēdzies, Latvija!" atklāšanas pasākumā.

Pasākums plkst.11.00 notiks Rīgas Aktīvo senioru alianses telpās Rīgā, Šarlotes ielā 1b.

Ø  NVA plkst. 10.00 Jelgavas filiālē (Jelgavā, Skolotāju ielā 3) un plkst.11.30 Limbažu filiālē (Limbažos, Vecā Sārmes ielā 10) rīkos EURES Informatīvās dienas, kurās apmeklētāji varēs saņemt konsultācijas un informāciju par darba, mācību, karjeras, biznesa u.c. ar nodarbinātību un izglītību saistītām iespējām Eiropas valstīs.

Ø  VDI speciālisti piedalīsies Darba tiesību seminārā, kurā uzstāsies ar prezentāciju.

Seminārs plkst.10.00 notiks viesnīcā „Tallink", Rīgā, Elizabetes iela 24.

Ø  VBTAI speciālisti:

  • pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu Rīgas Kultūras vidusskolā;
  • pārbaudīs Amatas novada bāriņtiesas lietvedībā esošās lietas.

Piektdiena, 12.aprīlis

Ø  Labklājības ministre Ilze Viņķele plkst.19.00 Dikļu novadā ar uzrunu dalībniekiem atklās Konrāda Adenauera fonda rīkoto forumu „Social Market Economy".

Ø  LM speciālisti piedalīsies diskusijā par asistenta pakalpojuma pašvaldībā tiesisko regulējumu un priekšlikumiem tā pilnveidojumam.

Diskusija plkst.14.00 notiks Invalīdu un viņu draugu apvienības „Apeirons" telpās Rīgā, Kr.Valdemāra ielā 38 k-1.

Ø  NVA Valmieras filiālē (Valmierā, Meža ielā 7) plkst.11.30 notiks EURES Informatīvā diena, kurā apmeklētāji varēs saņemt konsultācijas un informāciju par darba, mācību, karjeras, biznesa u.c. ar nodarbinātību un izglītību saistītām iespējām Eiropas valstīs.

Ø  VBTAI speciālisti:

  • pārbaudīs bērnu mantisko un personisko interešu ievērošanu Irlavas bērnu namā, Lielplatones internātpamatskolā un bāreņu namā „Līkumi";
  • pārbaudīs Alūksnes novada bāriņtiesas lietvedībā esošās lietas;
  • apsekos Latgales reģiona audžuģimenes.

 

Informāciju sagatavoja:

Zane Brīvmane, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26100727,  zane.brivmane@lm.gov.lv

.